Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számít-e egy terhességi teszt...

Számít-e egy terhességi teszt halvány pozitív eredménye 2 óra múlva? Amikor csináltam akkor negatívat mutatott 5 percen belül, viszont most újra ránéztem és halványan látom a második csíkot (predictor early teszt)

Figyelt kérdés

jan. 21. 21:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem rózsaszín.

Ilyen erős száradási csík nincs.

Ez pozitív

jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez viszont tényleg pozitív! 🙂
jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%

Na ennyit a sok okosról akik direkt magyaráznak,hogy negatív.

Kérdező: Ez már az első képen is pozitív volt. Teljesen mindegy,hogy leszeded-e a teszt külső borítását.

jan. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később fogant de szerintem ez mar pozitív! Tesztelj még ugyanilyennel, a HCG szintje hamar nő!
jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
43%
#23! Az első képen egy MÁSIK teszt volt. Ami érvénytelen, ahogy az rá is van írva a tesztre, direkt az ilyen nehezebb felfogásúak kedvéért, mint te vagy.
jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%

#23


Az a teszt még nem volt pozitív.

jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%
Olyan fura,hogy itt nektek amikor teszteltetek olyan volt a negatív,hogy később két csík lett,száradásiként vagy akárhogyan. 2,5 évig nem jött a lányom,láttam elég sok negatív tesztet. De ami negatív lett,nem lett időn túl sem két darab csíkos, nem lett 20 percen belül,5 órán belül,száz órán belül sem két csík,ami hómező és negatív. :D A száradásit meg el se tudom képzelni,2,5 év alatt SOHA nem láttam száradási csíkot még akkor sem,amikor egyszer túláztattam véletlen a tesztet. Mint valami városi legenda olyan. Amikor a 2. pozitív tesztem volt,na ott volt 2 csík. A másodiknál olyan halvány volt a 2. csík a 25-ösön,hogy a férjem mondta hogy hát nem igaz nem látom,hogy pozitív,én negatívnak mondtam volna,itt meg aztán főleg(haha),pedig tényleg volt halvány csík. Na mondom biztos ez a tipikus száradási...ja,itt rugdos a száradási 21 hetesen. :D Nekem ahol 2 db csík volt,ott baba lett. Életembe 2x volt pozitív tesztem,de az maradt is,abból nem lett negatív. Tehát nálam negatívból nem lett pozitív, pozitívból nem lett negatív. :D
jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27# vagyok. Legfelső kettő volt az első tesztem,élőben dereng valami amit a férjem látott,pedig ő sose látja. Számomra meg negatív volt,egy halvány paca. :

[link]


Eközben a facelle: egyszerre csináltam a fenti felső 2-vel.

[link]


Kérdező,mesélj majd,szorítok! :)

jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

na küldöm a mait, ebbe szerintem már nem lehet belekötni :)


[link]

jan. 24. 16:13
 30/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Nekem is ilyen volt a tesztem és itt van mellettem a másfél éves fiam 🙂

jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!