Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhúztam egy pelenkázó komódot...

Elhúztam egy pelenkázó komódot és meghúztam a hasam. Nagy gondot okozhattam ezzel 33 hetesen?

Figyelt kérdés

Sokszor tologattam már terhesen, sosem éreztem nehéznek, de most valahogy a kezemmel magamfelé húztam elég szerencsétlenül. Éreztem, hogy kicsit nehéz, de nem emlékszem, hogy különösebben megerőltető lett volna ez a mozdulat. Ez egy órája volt, azóta enyhe meghúzódott érzés van bal oldalon az alhasamban. Napokkal ezelőtt ettől a ponttól picit arrébb is éreztem hasonló érzést, akkor viszont nem erőlkődtem meg semmi.

Utolsó trimeszterben az erőlködés nagy gondot okozhat?



jan. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is pakolásztam terhesen, néha ha alacsonyabbról kellett felállnom vhonnan akkor is éreztem ezt a meghúzódott érzést. Valaki súlyzós edzést is csinál (jó mondjuk nem ez az általános). De ha nincsenek görcseid és nem vérzel akkor semmi bajod. Csak ilyenkor már ezzel járnak ezek a mozdulatok.
jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!