Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes lenne ismét elmennem...

Érdemes lenne ismét elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Novemberben 11 napot, decemberben 13 napot késett a menstruációm és így decemberben elmentem orvoshoz, megvizsgált és nem talált semmit.

Most januárban megint 19 napja késik és nem is érzem úgy, hogy meg akarna jönni.

Ezért gondolkodok azon, hogy elmegyek megint dokihoz.


Szedek vitamint, cisztát nem talált, tesztek mind negatívak most is.

Azóta késik rendszeresen, amióta próbálkozunk, előtte nem volt ilyen, mindig 28-32 nap között volt a ciklusom.

Más is tapasztalt ilyet, amikor elkezdett próbálkozni?



jan. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, szedtél előtte fogamzásgátlót?
jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, előtte 6 évig szedtem fogamzásgátlót, júliusban hagytam abba.

Októberben 3 hetet késett, volt is pozitív teszt, sajnos utána 4 napra rá megjött rendesen (sőt intenzívebben is, mint szokott), de azért elmentem dokihoz. Ott sem látott semmit, sajnos nem tudta biztosra mondani, hogy volt valami.

Azóta nem volt pozitív teszt, de folyamatosan késik. 40-45 naposak a ciklusaim.

jan. 23. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer után nagyon megzavarodott. Hormonvizsgálaton nem voltál?
jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 35-40 nap közötti ciklusaim voltak és nem tudni miért. Persze találtak problémákat, pajzsmirigy, endometriózis, de hiába lett kezelve, hiába lettem kvázi fenyevő, hiába volt olyan időszak amikor sportolni próbáltam az égvilágon semmit sem ért, a ciklusaim hossza nem változott.


Végül egy 30. ciklusnapi ovuból lettem spontán terhes 3 év várakozás után.

Régebbi fórumokon láttam olyat is aki 54. ciklusnapi ovulációból lett terhes és szült egészséges babát.


A lényeg hogy legyen ovuláció. Jó minőségű ovuláció, teljesen mindegy hogy hányadik napon.

jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 70 naposak voltak a ciklusaim, miután abbahagytam a fogamzásgátlót 10 év után. Magándokihoz kétszer is visszamentem, hogy ez normális-e, mindkétszer az volt a válasza, hogy igen és nem javasolt további kivizsgálásokat. Inofolic szedését javasolta és ha 1 év után sem jön a baba, akkor elkezd kivizsgálni.

Ezután terhes lettem és állami kórházba mentem terhesgondozásra, ahol a doktornő azt mondta, hogy problémás ez a hosszú ciklus. Szóval én mindkét véleményből kaptam, a baba pár ciklus alatt megfogant, úgyhogy nem sikerült a történet végére járnom.

jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!