Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn lépek a 6. hétbe....

Hétfőn lépek a 6. hétbe. Érdemes elmennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
A dokim hétfőn és csütörtökön rendel, de már nagyon szeretnénk tudni, hogy minden rendben van-e a picivel. A párom, szinte nem is akarja addig elhinni, míg a doki nem erősítette meg a hírt. :) Fog már látni valamit, vagy feleslegesen megyek? Úgy tudom, nincs hüvelyi uh-ja, csak hasi. Magánrendelésre megyek. Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 30. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 7 hetes voltam mikor elmentem dokihoz,pedig a tesztet már 5 hetesen készítettem el:).Mondjuk a húgom 5 hetesen ment dokihoz.De szerintem elmehetsz már nyugodtan.

Üdv:36 hetes kismama

2008. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én amikor először voltam 5-6 hetesen nekem azt mondta várjunk még 2 hetet hogy biztosra tudja mondani hogy kisbabát várok, addigra lesz szivhang is, nagyobb is lesz. nem biztos hogy hasi uh-gal látni fogja mert még nagyon kicsi a babócátok. azóta a 37. hetesek vagyunk. szerintem várjatok és pihengessél addig is. ha a teszt pozitiv lett és úgy is érzed hogy kisbabátok lesz 2 héten már nem múlik semmi. max megmarad a pénzetek és egy pár hét múlva meg elmentek belőle dimenziós uh-ra és ott nagyon szépen megmutatják nektek a babátokat kb fél ótán keresztül és akkor a párod is gyönyörködhet benne!
2008. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én először 5,5 hetesen voltam és akkor petezsákot láttunk, szívhang a 7. hét után volt (ami fantasztikus!!!!). Nyugodtan elmehetsz, meg fogsz nyugodni legalább és elmondja az orvos, hogy mire készülj, stb...

De ha nincs hüvelyi uh-ja, akkor nem tudom, mit csinál, mert engem terhesen már csak azzal vizsgált.

Boldog babavárást!

2008. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még annyi, hogy nekem már a nemvárt mensi előtt 3 nappal + lett a tesztem. Ez jelenthet valamit? Hogy hamarabb fogant, vagy csak a hcg-m magasabb mint másnak? Remélem elég nagy lesz már, hogy lásson belőle valamennyit a doki. :)
2008. okt. 30. 07:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors választ, és gratulálok a babáitokhoz!! Remélem nem lesz semmi gondunk, és megmarad a mi picikénk. Annyi vetélésről olvasok, hogy szörnyű. Mi még picik vagyunk, ő az első babánk. Ez a 7 hónap, hogy vártuk, akartuk, és most itt van! :)
2008. okt. 30. 07:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj biztosan minden rendben lesz. nem jó ha ilyenekre gondolsz, csak a pozitiv dolgokra szabad ilyenkor gondolni és minden rendben lesz.
2008. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Igyekszem csaj jó dolgokra gondolni, és tudom, hogy minden rendben lesz! :) Aranyos vagy, köszönöm!
2008. okt. 30. 08:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: csak! nem csaj :)
2008. okt. 30. 08:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is érdemesebb kivárni a 7 hetet, mert ilyenkor már van szívhang, és engem legalábbis baromira megnyugtatott, főleg egy spontán vetélés után, hogy minden a legnagyobb rendben. Ezenkívűl, ilyenkor már el is szoktak küldeni az első, általános vizsgálatra. Nagyon boldog babvárást. 26 hetes kismama
2008. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is a betöltött hét hétre szavazok, én most vasárnap töltöm, hétfőre van időpontom a dokihoz. Az ötödik héten még csak petezsákot lát, a hatodikon már elvileg szívdobogást is, de az még nem mindenkinél, a betöltött hét hétnél viszont már 100 %, hogy látnia kell a szívverését is.


Amíg meg nem lát szívverést, a terhesség ugyan bizonyított, csak az nem hogy élő a magzat. Csak feleslegesen idegeskednél még egy hétig, ha most nem lát szívverést, pedig lehet, hogy semmi gond nincs. Mindenkinek boldog babavárást!

2008. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!