Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 37.hétben járok. Oly...

Jelenleg 37.hétben járok. Olyan problémám lenne, hogy múlthéten a kezem viszketett nagyon de azóta mindenhol . Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

már a lábam is sebesre vakartam.

Ma reggel elmentem Prolaborba Epesav és Alkalikus foszfatáz szintet nézetni, hogy esetleg epepangás állhat a háttérben.

Csak az Alkalikus foszfatáz eredmény jött meg normál értéke 100-300 U/L nekem 410-es lett.


Ma voltam NST-n meg sem kérdeztek hogy vagyok az orvost se láttam hogy mondanám a panaszaimat, rá írták a papírra, hogy panaszmentes, pedig iszonyúan viszketek.


Az epesav szintet azt mondták a prolaborba, hogy maximum 5nap,addig vàrok…


jan. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az orvosodnak. Az epepangás nagyon veszélyes a babára. Nst-n egyébként (tisztelet a kivételnek) csak azt nézik amit ott kell. Én egyszer voltam utána már kórházba voltam, de az orvos csak megnézte a papírt majd kiadták be sem hívtak.

Míg kórházban voltam 2 kismamát is isnertem és mindkettő gyógyszert kapott és folyamatosan monitorozták őket. Mindkettőnek indították mert az értékeik romlani keudtek. Ne habozz

jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már régen ügyeleten lenne a helyed ezzel.Nagyon valószínű,hogy epepangás lesz,és akkor konkrétan az életetek van veszélybe.Nem kellett volna várni,hogy kérdezzenek,meg a papírodra mit írnak,hanem szólni kellett volna.Azért van szád.Ha nincs ott az orvos, akkor előkerítik.Valaki csak megnézte az NST-t is.
jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babyboom567 ***** válasza:
Inkább menj ügyeletre most azonnal(magasról sz@rd le ki mit gondol/mond,a babád élete a tét!), minthogy baj legyen! Nehogy kivárd az 5 napot!Ha epepangásod van a baba meghalhat!
jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt is egy jogasz holgy,akinek a babaja meghalt a terhesseg vegen mert az epesav leallitja a baba szivet,ha magas. O is viszketett mindenhol, menj be ugyeletre.
jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom azt olvastam.

A máj értékeim normálisak. Bemegyek az ügyeletre inkább

jan. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!