Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamik,...

Terhességi cukros kismamik, mit csináltok ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Mármint kaja fronton.Kényelmetlen elmenni vendégségbe kajával?Hogy oldjátok meg?
2010. okt. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne kényelmetlen? Ilyenkor a baba a legfontosabb! Volt ahol gondoltak rám/ránk is. Sütik, cukros dolgok eleve kizárva. Kibírtam, mert tudtam, hogy a piciért bármit! :)
2010. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyelőre csak vigyázok a cukros dolgokkal, elméletileg ehetek (6,7 lett a 120-as terheléses). De, mint írtam, vigyázok és, ha tehetem, mérem a cukromat. Soha nem szerettem az édességet, de néhány hónapja megőrülök érte... Szóval, karácsonykor szeretnék enni a sok finomságból. Anyukámnak már szóvá tettem, hogy a sütikbe cukor helyett rakhatna fruktózt. Szerintem mondom majd anyósomnak is, vagy én készítek valamit majd és átviszem. Attól, hogy fruktóz van benne és nem cukor, ehet belőle mindenki. Úgyhogy, szerintem nyugodtan vigyél magaddal sütit és más is ehet belőle ugyanúgy.
2010. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vihetsz is ennivalót, bár én ehettem azért, csak mértékkel. Így nem volt gond, abból ettem, amit kaptunk. Sütiket nem ettem.
2010. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam olyat a menüben amit ehettem:) halászlé, grillezett hal husi párolt zöldség, vendégségben ha voltunk uncsitesóknál, náluk mindig hideg tál van francia saláta tejfölel készítve felvágottakkal

szűleid anyósodék gondolom tudják mi a helyzet, csak gondolnak majd rád, és vesznek diabetikus fagyit, vsgy sütit neked!

2010. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma pl apóséknál voltunk vendégségben, és nem tudták hogy terhességi cukrom van (ritkán találkozunk....) de volt rántott husi, sült husi, sali, egy kis rizst is ettem. Csak sütit nem. Degeszre ettem magam, a süti be sem fért volna... 160-180 g-os ch diétán vagyok, 8 lett a 2 órás cukrom (második terhesség, elsőnél is volt tavaly így van rutin már ebben a diétában). Nem kell éhezni, húst sok zöldséget korlátlanul és bármikor lehet enni. Én a karácsonytól tartok kicsit, mert IMÁDOM a mákos beiglit, a zserbót, mákos gubát és most ez nem lesz, illetve fogok enni egy keveset ami édesítővel lesz elkészítve. Viszont halászlét, rántott halat stb bőven lehet enni. Na meg majd a narancsot.

Nem éhezni kell, csak a szénhidrátra figyelni.

Ha éhes vagyok napközben, eszek pl egy kis sajtot, felvágottat, tojást (tükör-rántott-főtt).

Kitartás, mindent a babáért! Szülés után én bepótoltam és egy-két hétig mákos dolgot ettem (valahogy azt kívántam...) és mindent amit előtte nem lehetett.

2010. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pontosítok mielőtt félreértés lesz, sok olyan zöldség van amit korlátlanul lehet enni...
2010. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!