Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezfájdalom a terhesség végén?

Kezfájdalom a terhesség végén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: úgy két hónapja kezdődött az egész, éjszaka elkezdtek zsibbadni a kezeim.

Először azt hittem, hogy elaludtam és amiatt, de nem ez volt a probléma.

Egyre erősödött a zsibbadás, néha csontig hatoló fájdalommal járt, de csak éjszaka jelentkezett ez az érzés.

Ezután már nappal is zsibbadtak a kezeim, főleg az ujjperceim. Most ott tartok, hogy mindkét kezemen zsibbadnak az ujjak éjjel nappal, amihez mondhatni már hozzá szoktam, de a tegnapi nap folyamán olyan szintű fájdalom jelentkezett a jobb középső ujjamban, mintha el lenne törve, fáj a csont és nem tudom behajlítani se kiegyenesíteni.

Amikor a zsibbadás kezdődött, akkor az orvosomnak megemlítettem, azt mondta, hogy a vizesedés az oka és lehet, hogy kéztő alagút szindróma.

Tornáztattam, éjszakára ajánlották, hogy viseljek alkar rögzítőt, vettem rá krémet, de semmi nem használt.

Ez a tegnap óta tartó ujjfájdalom viszont érthetetlen, az az egy ujjam be is van dagadva és mint amikor el volt törve, úgy fáj.

Hova forduljak ezzel? Volt valaki hasonló helyzetben?😞

38 hetes kismama vagyok.



#kézfájdalom #38-ik hét
jan. 25. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alagút szindróma. Sajnos terhesség alatt normális. Legtöbbször elmúlik szülés után. Ha nem akkor háziorvos és ő tovább írányít
jan. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy egyes írta. Nekem is volt ezt mondta a doki. Amint megszúltem elmúlt.
jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után elmúlik,addig meg tűrni kell. 😐
jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez a vége fele ilyen sajnos. Nekem a sok víz okozta
jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én masszőrhöz mentem vele, aki kismamákkal is foglalkozik.
jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!