Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek, akinek az...

Van olyan köztetek, akinek az utóbbi 1-2 évben elnézték a baba nemét a 13. heti UH-n? (genetikai ultrahang) Biztosra mondták,hogy fiú lesz, mi kislányt szeretnénk jobban.

Figyelt kérdés

jan. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt mondták fiú akkor valamit biztos láttak. Nekem a doki 12 hetesen még nem látott sajnos semmit
jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy ti mit szeretnétek jobban az a ti bajotok.

Amikor teherbe estel akkor tudtad,hogy 50-50 % az esély...

Lehet elnézték,lehet nem.

Ha fiú lesz akkor mi fog történni?

Nem fogjátok szeretni?

jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha fiúnak mondták, nem sokan esély van a lányra, én csak fordítva hallottam még példát rá a környezetemben.
jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hat ha a doki biztosra mondta, akkor teljesen egyertelmuen kellett latnia, hogy fiu.

Nekunk is megmondtak egyebkent mar a 12. heti genetikain, hogy fiu lesz.

jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

12. hetin megmondták, hogy fiú lesz, a 18. hetin másik doki vizsgált, közölte, hogy inkább kislánynak látja, aztán a babamozi tett pontot az i-re, bevillantott a fiam.

Mikor még nem nem estem teherbe, kislányt szerettem volna én is, aztán amikor pozitív lett a teszt, már “tudtam”, hogy ő bizony kisfiú lesz.

A világ összes pénzéért nem adnám, és nem cserélném el 1000 kislányra sem.

jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

13hetesen egyik terhességemnél sem mondtak semmit.

17hetesen mind a kettőre fiút mondtak.

1 fiam, 1 lányom van.


(fiam 5éves, lányom 2,5)


29hetesen derült ki, hogy lány mégis.

jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Baratnomnek kozepidoig lanyt mondtak, aztan kiderult, hogy kisfiu.
jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom azzal tisztában voltál gyereknemzés előtt, hogy teljesen mindegy milyen neműt akarsz, ez nem kívánságműsor.

Ha ennyire fontos, menj el maganba, ott van olyan vérvétel, ami csak a gyerek nemét mutatja.

jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában fordítva szokták benézni, lányt mondanak és fiú lesz.
jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Az első genetikain azt mondták kislánynak tűnik, de még bármi lehet belőle. Fordítva ritkábban tévednek. A második genetikain már a hülyének is egyértelmű volt, hogy kislány, ha nem mondja a szonográfus is látom.

Mellesleg csináltattunk genetikai tesztet, így már elég korán tudtuk, hogy kislányunk lesz. :)

Most úgy érzem kisfiút várok. Én anno örültem volna, ha a tesóm egynemű velem (pontosabban irigyeltem azokat, akiknél így volt), így mindig is úgy képzeltem, hogy nekem két egynemű gyerkőcöm lesz. Most amióta határozottan fiú a megérzésem, kezdek megbarátkozni a gondolattal, de ez egy olyan izgalmas várakozás szerintem... :)

jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!