Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes ultrahangon nem...

A 12 hetes ultrahangon nem tudták megmondani a baba nemét. Szerintetek érdemes elmenni 14 hetesen babamozira? Tudom, hogy ilyenkor még nem készülnek szép képek. A neme miatt mennék.

Figyelt kérdés

jan. 21. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, a következő uh után megmondják nagy eséllyel.
jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha a nemére vagy kíváncsi, egy sima uh vizsgálat is megtenné egy magánorvosnál. Aztán vagy látják, vagy nem.

Nekem 12 hetes után, saját orvosomhoz 16 hetesen kellett mennem, ő akkor ráerősített arra, amit 12 hetesen tippeltek (fiú).

jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mennék emiatt, az élmény sem olyan lenne, mint mondjuk 25-29 hetesen. 16 hetesen meg úgyis megmondják, ha már látszik. (14 hetesen a babamozin sem lenne garancia, hogy mutatja magát.)
jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És szerintetek a magánorvos ultrahangozna kicsit tovább, csak azért, hogy kiderüljon a neme? Mondjuk, ha éppen nem úgy fekszik.
jan. 21. 23:04
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem várt. Mondta, hogy nem látja, mert úgy fekszik.🤷‍♀️
jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a magánnőgyógyász drágább, mint a babamozi. Sztks nőgyógyásznál meg most voltam. Ott nem volt uh, csak sima vizsgálat.

De, ha tudnám biztosra, hogy a nőgyógyász is vár egy picit, inkább odamennék.

jan. 21. 23:10
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát normál esetben csak várna, hát fizetsz neki. De ha olcsóbban jössz ki a babamozival, akkor válaszd azt, ott biztos lesz idejük elnézni.
jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Szia. Ezen én is gondolkodtam.

Előző gyerekkel prena tesztet csináltattam vérből a neme miatt, de azért elég húzós. És nekem is a baba mozi jutott eszembe ☺️ mondjuk a kis arca biztos sokat változik és nem mérvadó, ahogy 14 hetesen látni, de azért szerintem az is szép élmény.

jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem se tudta megmondani az orvosom 12 hetesen a baba nemét, már majdnem 13 volt. Azt mondta 20. hét környékén. De én is megyek 16 hetesen is, ő hívott be
jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mondták hogy kislány, 13 hetesen nem látta jól a nemét.
jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!