Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesen végiglehe...

Szerintetek terhesen végiglehet csinàlni egy manikürös tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kemikáliákra stb 7 honapon áz heti ket napon…

Valaki esetleg volt így?


jan. 26. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Igazán nem sokféle kemikáliá van
jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem? Gondolom, porcelán is lesz meg az oldószerek. Én szülés után 6 hónappal végeztem el. Sztem nem lenne szerencsés. Körmösök, fodrászok meddig dolgoznak várandósan? Komolyan kérdezem. Érdemes lenne őket megkérdezni, ők meddig érezték biztonságosnak.
jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Illetve, ha csak manikűr, akkor talán.
jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Műköröm, vagy manikűr?
jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en szules utan tutira nem tudok mar elmenni semmilyen suliba..egy az,hogy 3 gyerekem lenne mar mivel most van 2 kicsi,a masik meg h amugy sem tudnekmitthagyni egy fel vagy akar 1 eves gyereket sem es suliba maszkalni…
jan. 26. 12:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Mukormos suli,ebben minden van! Most februarban kezdenem ,viszont augusztusig van idom teherbe esni kulonben elvesztem a meglevo bejelentett munkahelyem..es a szli is pont addig tart!
jan. 26. 12:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem kezdjed el. Lehet teherbe se esel addig.
jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
A műkörmös tanfolyamon van sok kemikália, de szerintem ha maszkban, kesztyűben dolgozol nem lesz gond. A bőrödhöz nem is ér semmi, és heti 2 alkalom nem sok idő. Sok műkörmös dolgozik terhesen, nem egészségesek ezek az anyagok, de ki tudod védeni, hogy belélegzd.
jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! En is efele hajlok!:)
jan. 26. 13:34
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Ismerősi körben az aktívan dolgozó körmösök nem dolgoztak várandósan. Ahogy a fodrász sem.
jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!