Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel hatalmas görcsök...

Minden reggel hatalmas görcsökre kelek, magnéziumon kívül mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Minden reggel hatalmas hasgörcseim vannak, elmegyek WC-re, de utána sem jobb. Emellé társul hányinger is. Már 15 hetes várandós vagyok, szerintem ez így nem normális. Mit tudok tenni azon kívül, hogy szedem a magnéziumot?
jan. 28. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, ez nem normális
jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, ha elviselhetetlen. Én úgyan így voltam, állandóan görcsökre keltem. Én nem mentem ügyeletre, kb 17. hét körül múlt el. Dokim azt mondta jobban megérzem most a méhgörcsöket, mert ezek azok. Most 20 hetes vagyok, szerencsére már nincs panaszom.
jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szintén 15 hetes vagyok, szúrkálásokat érzek, de fájdalmas görcsöket nem, azért írtam hogy sztem nem normális
jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már milliószor voltam ügyeleten és dokinál is, azért vagyok kíváncsi kinek mi vált be rá.:)
jan. 28. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!