Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igazából tudom, nagyon uncsi...

Igazából tudom, nagyon uncsi az ilyen kérdés, de nagyon szeretnénk babát és fèlek örülni. Ma van 9.dpo (LH teszt alapján). Ma kíváncsiságból csináltam tesztet. Szerintetek örülhetük?

Figyelt kérdés

jan. 28. 19:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki segít, hogy képet hogyan kell feltölteni, akkor feltöltöm.
jan. 28. 19:01
 2/13 A kérdező kommentje:
[url= [link]
jan. 28. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ide tudod feltölteni.

Nekem 9dpon majdnem minden esetben + volt a tesztem ha elindult valami, sajnos sok esetben még is időben megjött.

Halkan örülhetsz, de a biztos ha meg sem jön.

jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jan. 28. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Van rajta 2 csík, de 9.dpo-n ne éld bele magad semmibe.
jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9 dpon ez bíztató, holnap ha csinálsz már jobban látszik, ha terhes vagy, ugyan abban a napszakban és annyi pisiszünettel ivásnélkül csinálj holnap is.
jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez one step, reggel csinálok meg 1et aztán majd veszek digitálisat. Köszönöm az eddigi válaszolnak. Próbálok nem előre örülni, nehogy aztán csalódás érjen.
jan. 28. 19:49
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Mivel több a kémiai terhesség, mint gondolnád, nem érdemes idő előtt tesztelni. Várj amíg késik.
jan. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez pozitív, de még bármi lehet belőle, 2 naponta érdemes tesztelni ha megnyugtat, akkor szépen kellene látszania, hogy erősödik. 🙂

Halkan gratulálok! ❤

jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Reméljük minden rendben lesz. Mára kijött rajtam a takony kor és köhögés. Remélem nem befolyásol semmit.
jan. 29. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!