Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan gyenge vagyok ma? 38...

Olyan gyenge vagyok ma? 38 hetes kismama

Figyelt kérdés
Azért kérdezek itt ,mert tök fitt voltam az egész terhesség alatt, és ma elmentünk a férjemmel ebédelni és hazafelé a kocsiban majdnem elaludtam, hazaérve pedig le kellett feküdnöm aludni egy órát,mert azt éreztem, hogy össze fogok szó szerint esni. És teljesen bepànikoltam ettől az állapottól, mert nekem ez most egy tök új érzés volt. De egész nap volt hogy éreztem, hogy oké minden, volt hogy megint gyengeség jött rám. Császárral szülök hála istennek, mert már azon is gondolkodtam, hogy mekkora szerencse ez, mert ha szülés napján lennék így és természetesen kellene szülnöm, hát nem tudom hogy csinálnàm végig. Ti voltatok így?
jan. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érzel semmi más tünetet ezek mellett? A vérnyomásod rendben van?
jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A második félidőt végigaludtam volna mindkettőnél.

A másodiknál,este nagyon fáradtan mentem aludni, épp, hogy elaludtam, elfolyt a magzatvíz. Mondanom sem kell, mennyire hisztis voltam.

jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom, cukrom, vas ,minden tökéletes. Azért még szülni nem szeretnék.
jan. 29. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig 38 hét után bármikor beindulhat ha szeretnéd, ha nem...
jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!