Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul érzem magam ezek...

Rosszul érzem magam ezek miatt a dolgok miatt. Jogosan?

Figyelt kérdés
Nehéz terhességem van (egy hét múlva császár) és már alig várom, hogy vége legyen. Már nagyon nehéz minden, egyáltalán nem élvezem ezt az állapotot. Szeretném ha már megszületne a baba és végre vége lenne ennek az egésznek. Rossz ember vagyok emiatt, vagy más is van így ezzel?

jan. 30. 23:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

De cuki vagy. A terhes nők kb a 37.ik héttől alig várják hogy végre vége legyen, és újra "normális" legyen minden 😃

Szóval dehogy vagy rossz ember. Kb mindenki így érez :)

jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ajj akkor jó. Mert mindig azon agyalok újabban, hogy mennyire szerettük volna , hogy babánk legyen és közben most meg már azt érzem, hogy azt szeretném,ha kint lenne és végre én is önmagam lehetnék. De akkor ezek szerint más is van így.
jan. 31. 00:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Még csak a 23.hétnél járok, de már így érzek. Értem, hogy sokan miért szeretik ezt az időszakot, de én alig várom, hogy vége legyen. Nem tartom ettől rossz embernek magam, imádom a babámat, és nagyon várom, de a terhességet tényleg terhesnek érzem.
jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én mostanaban kezdtem el érezni (kb3 hete) hogy na oké mostmár vége lehetne ennek az egésznek, kezd kiboritani hogy nem bírok aludni éjszakánként a derékfájás miatt, most is épp amiatt vagyok fent...😅 Tudom, szülés után a baba miatt nem fogok tudni, de inkább miatta ne aludjak mint a fájdalom miatt.

Emiatt szerintem senki nem rossz ember, ne izgasd magad.

(35 hetes vagyok)

jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy más is érez úgy, mint én 🙂. Kitartást mindenkinek akkor🙂!
jan. 31. 05:30
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem ezeket a kérdéseket.

Kinek tartozol bármiféle beszámolóval, elszámolni valóval? Senkinek.

Miért lenne rossz vagy "bűn" nem rajongani a megváltozott állapotért és várni a végét?

Ki és hol írta elő, hogy a terhesség csak is rózsaszín ködös vattacukor illatú felhő lehet?

jan. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét gyerek nagy baba volt az utolsó hónap már a túlélésről és visszaszámlálásról szólt. Aztán megszülettek és ugyanúgy nem lehettem a régi, de ez már egy más történet. 😆
jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Magam miatt érzem rosszul magam. Aki tudja ezeket a dolgokat az nem ítél el, mert nyilván már ő is anyuka ,vagy régebben volt anyuka és tudja miről beszélek. Csak pont ez az, hogy sokan kifelé azt mutatják, hogy mennyire csudi szuper kismamának lenni és egy csoda az egész és mikor én csak lesek, hogy az illető miről is beszél, akkor fordulnak meg ilyen gondolatok a fejemben, amit a kérdésben is leírtam. Ennyi.
jan. 31. 06:17
 9/27 A kérdező kommentje:
Hetes, nyilván minden megváltozik ha megszületik a baba, de azért nem tervezem önmagam teljesen feladni, alárendelni magam mindennek ami a gyerek. Az első időszak nyilván persze erről is szól, de én szeretnék aztán visszatalàlni önmagamhoz és nem feladni mindent csak mert lett egy gyerekem.
jan. 31. 06:19
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én kb a terhességem 12. hetétől utáltam minden pillanatát. Pedig vetélés után jött össze, vártuk, vágytunk a kisbabára.

Az első 12 hétben csak émelyegtem, aludtam volna egész nap.


A 12. héttől a 27-28. hétig hánytam a szagoktól, a szagok gondolatától, kis túlzással azt is megéreztem ha a szomszéd sampont váltott, főzni nem tudtam (amikor belehánytam a tűzön rotyogó főzelékbe, a férjem kitiltott a konyhából)


Aztán kb 3 hónapig hánytam és ment a hasam egyszerre. De naponta többször. Sokszor.


Az utolsó hónapban megfáztam, a kisfiam beékelte a lábát a bordáim közé, úgy fájt, hogy szó szerint órákig mozdulni sem tudtam. Csak feküdtem az ágyban és sírtam.


Most lesz lassann 1 éves és ő a legjobb dolog az életünkben :)

jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!