Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Párom tatája meghalt. Tüdőgyulladással kezelték 89 éves volt. Mondtuk anyámnak. Mondta h igaz a mondás ha vki születik vki meghal.

Kismama vagyok az utolsó trimeszterben. Valahogy rosszul esett.

Jogosan?


2015. febr. 25. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Vagyis nem tudom,mindenkinek más a lelki világa!

Nekem nem esett volna rosszul...

2015. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt túl kellene reagálni... Sajnálom, hogy nem tudta megvárni a Babát. De talán segít a gondolat, hogy Ő indítja majd Valahonnan útnak. (már ha hisztek az ilyesmiben)
2015. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szokták mondani, hogy egy családban ha gyerek születik, valaki meghal- vagy forditva. Persze ez nem feltétlenül van igy , de ha mégis az emberek ugy érzik mintha ezzel az élet "kiegyenlitene".Biztos csak erre gondolt anyukád, te pedig most túlérzékeny vagy, ilyenkor mindent a szivére vesz az ember.Ne rágódj rajta! :-)
2015. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak mondás. Ezen ne pörögj!

Ugy csinálsz, mintha anyás azt mondta volna, hogy a te gyereked miatt kellett meghalnia a tatának. Istenem...


15 hkm

2015. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem jogosan,tényleg van ez a mondás,és sajna a mi családunknak nagyon "bejött" a dolog...két gyerekünk van,mindkétszer elvesztettünk valaki nagyon közelit..

Ne vedd magadra,tényleg a "kiegyenlítés" miatt szokták.Részvétem nektek.

2015. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!