Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Termékenység növelő vitamin...

Termékenység növelő vitamin befolyásolhatja a menstruációt?

Figyelt kérdés

9 napja késik és nekem mindig pontos szokott lenni, 28 napos.

Babát tervezünk idén, viszont kizárt h már terhes lennék, viszont elkezdtem egy vitamint szedni, amire ez van írva:

Segít szabályozni a menstruációs ciklust, serkentik a méhet, normalizálják a menstruációs ciklust.



jan. 31. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Termékenység növelő vitamin" nem létezik!
jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Termékenység növelő vitamin nem létezik, de adott esetben a ciklusodat összezavarhatja, felboríthatja attól függen, mi van benne
jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van benne? A cickafarkot például nagyon sokszor ajánlják itt is. Az hiába "csak" gyógynövény, képes befolyásolni a ciklust. Még cisztákat is okozhat.

Úgyhogy azért csak óvatosan a mindenféle szerekkel, amiket nem orvos ajánlott vagy írt fel.

jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul fogalmaztam " fogantatás támogatására" gyógynövény.


"Az Ashoka-t (Saraca Indica) széles körben használják a női egészség természetes támogatójaként. Az Ashoka-t a rendszeres havi ciklus támogatására, a normális egészséges menstruációs ciklus elősegítésére használják.


A Saraca Indica növény természetes úton egyensúlyozza ki a női hormonkat."

jan. 31. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedj ilyen hülyeségeket mert többet ártasz velük mint amennyit használnának. Főleg úgy hogy még nem is próbálkoztok.


Alap esetben a terhesség létrejöttéhez semmi más nem kell csak szex megfelelő időpontban. Semmilyen gyógynövényre, vitaminra, méh nyálra és boszorkányságra nincs hozzá szükség csak védekezés nélküli kamatyra.

Ha meg nem jön 1 éven belül akkor se ezekre, hanem orvosi segítségre és valódi gyógyszerekre van szükség.

jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem csináltam nagy gondot vele :(

Jövőhéten megyek orvoshoz.

jan. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!