Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az sztkban vettek táppénzre...

Ha az sztkban vettek táppénzre, azt már csak ott tudom kikérni vagy a háziorvoshoz is mehetek?

Figyelt kérdés
Magánban is és az sztkban is járok terhesgondozásra, de oda csak a táppénz miatt, mert a védőnő azt mondta ott kérjem. Viszont teljesen feleslegesnek tartom, hogy oda is járok és pluszban bunkó, lekezelő az orvos aki végig telefonozik.

febr. 2. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak táppénz ért jársz nem kell találkozni az orvossal. Legalábbis nálunk 2 hetente kell telefonálni, hogy mennék a papírért, kiállítják és másnap délelőtt az ajtóban odaadja a biztonsági őr. Be se kell menni az épületbe Covid óta.
febr. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Táppénzre a háziorvos vesz, a nőgyógyásztól a javaslat kell minden hónapban….
febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sztk-ban már rég nincsen táppénzre vétel.
febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért nemkell sztk-ba is járnod nőgyógyászhoz. Én is magánba járok és onnan viszem a háziorvosnak a papírt. Dokival nem is találkozok, aszisztens kiadja a táppénzest és elkéri a nőgyógyászatis papírt amit bevisz a rendszerbe
febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as elhiheted, hogy nem csak kitalálom. Nem jó kedvemből jártam oda eddig.
febr. 2. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!