Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok és...

29 hetes terhes vagyok és állandóan nagyon keményedik hasam 2 napja. Első babanal is ez volt, ha frontos idő jött de méhszáj nem nyílt ki a 42.hetig utána is kellett rásegítés mesterségesen. Másodjára vajon könnyebben nyílhat?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet megerőltettem magam a kerti munkával a héten és utána kezdodott a keményedés, ezért nem tudom hogy amiatt keményedik vagy a front, mert napok óta front is van. Neha derekam is fáj tőle. Fekvés, magnézium elmulasztja de aztán ahogy felállok újra kőkemény. Mit lehet meg tenni ami segít?
febr. 2. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Első terhességednél aktív voltál? Nekem pl 38 hetesen semmi tünetem nem volt a haskeményedésen kivül, feküdtem állandóan gondoltam a pihenés jót tesz.Az a baj hogy aktivnak kell lenni terhesség végén ( te esetedben most még annyira nem, pihenj).Na 39hetesen mondom nagytakaritok, elkezdek sétálni, most voltak a leértékelések, jártam a boltokat, nagybevásároltam, ettem ananászt és datolyát de ezt tényleg a 39héttől ajánlom neked ezek biztosan segithetnek hogy nyiljon a méhszáj. 39+4re szültem.
febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja én 41. Héten minden nap túráztam 10 kmeket még. Vegig nagyon aktiv voltam, csak akkor nem ha nagyon keményedett de aztán a 36. Héttől nem óvatoskodtam. De hiába semmi se történt... a datolyát azóta olvastam már be is vásároltam belőle xD Ilyen homeopátia stb próbáltam de semmit se ért malnalevel liter szám.

Viszont most így 29 hetesen meg inkább orulnek ha nem nyílna. Nem tudom de elég aktív vagyok semmi bajom pontosan 4 kerek hetente 4 napig feszült keményedik megállás nélkül puffad rossz kellemetlen. Majd amint elmúlik 4-5 nap utan látványosan nagyobb hasam. Alapvetően picike hasam van de komolyan momdom mintha mindig ugyanakkora lenne csak 4 hetente nőne egy számot mindig nagy szenvedések aran...total irrealis

febr. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!