Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mentetek orvoshoz?

Mikor mentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma reggel erős pozitív lett a terhessegi teszt , dilemmában vagyok hogy menjek vagy ne

Vagy még várjak egy kicsit, mert ha túl korán megyek akkor nem lát semmit az orvos



febr. 2. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6+5 naposan, volt mar szivhang.
febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt azért azt megjegyezném hogy ha a stressz vetélést okozna akkor nem sok gyerek születne meg. Én pl az egész első trimesztert végigstresszeltem hogy nem e lesz baj, egészséges e, stb és semmi baja nem lett tőle a magzatnak
febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

7+1 mentem. Doki örült, hogy nem rohantam hamarabb. Volt szívhang.


Szerintem is várj, sokkal rosszabb ha nem lát semmit és utána azon aggódsz amíg vissza nem mész.

febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6+4 már volt szívhang.

7 hetesen bőven elég menni akkor már kell lennie szívhangnak.

febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod, akkor a 7-9 hét közt valamikor bőven ráér. :)

Én most (3. baba) 6 hét 5 naposan voltam mert amúgy is volt időpontom az éves szűrésre. Volt már szívhang, de vissza kellett mennem 3 hét múlva ellenőrzésre és csak utána kaptam beutalókat.

febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-os, mihez kellett beutalo? Csak kivancsisagbol kerdezem, lehet, hogy ez ez mindenhol mashogy van?

En akarhova mentem, csak a kiskonyvet vittem, az volt a beutalo, bar a vedono pont emiatt mar kb 9 hetesen fogadott is, hogy megkapjam.

febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os. Valahova sajnos nem elég a kiskonyv mint beutaló, van pár olyan kórház.. :/
febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves #16-os, nálunk nem fogadják el a kiskönyvet. Beutaló kell a laborokra, EKG-ra, akinek szükséges annak a genetikai tanácsadásra, diabetológiára is. #15
febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!