Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után, hányadik...

Pozitív teszt után, hányadik héten mentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Tegnap 3 darab pozitív tesztet csináltam, kb úgy 3-4 hetes lehet a magzat.



2018. máj. 15. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
7.héten.írd be egy terhességi kalkulátorba az utolsó mensidet es kiírja hány hetes vagy most pontosan.
2018. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után leghamarabb két héttel érdemes először menni, akkor már látszik, hogy méhen belüli-e a terhesség, szívhang az vagy van, vagy nincs a 6. betöltött héten. A terhességet egyébként nem a magzat kora szerint kell számolni, hanem az utolsó vérzés első napjától.
2018. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen megyek. 7 hetesen már amúgy lehet, de tudom, hogy egy héttel később fogant a baba, így ő akkor lesz 7 hetes. Egy héttel korábban még nem biztos, hogy lenne szívhang.
2018. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-4 hetes terhesség orvosi értelembe nincs. ha már egy hete késik akkor vagy kb. 5 hetes terhes.

Én már a 6.héten elmentem orvoshoz,mert barnáztam és megijedtem

2018. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor nem volt bajom (verzes), akkor kivartm a 7 hetet az utolso mensitol szamitva. (Ez kb 3 het az elmaradt mensitol, lehet h te mar az elott teszteltel, de lenyegtelen az, nem a pizitiv teszt datuma a donto).


6 hetesen nem mennek magamtol, mert az lutri, vagy van szivmukodes vagy nincs. Itt is gyakran olvasom, hogy koran mentek, ures volt a petezsak, nem volt szivmukodes es varhattak ket hetet a kovetkezo vizsgalatig, szerintem az nagyon idegorlo lehet.

2018. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7.héten :)
2018. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6+2 naposan voltam


De 3+4 naposan teszteltem ( rövid ciklusok miatt)


Szóval 2 hétre a teszthez képest

2018. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8. és 10. hét között mentem minden alkalommal.
2018. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!