Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hany hetes lehetek?

Szerintetek hany hetes lehetek?

Figyelt kérdés
Dec kozepen jött meg utoljára, ovu az december végén volt és január közepén már nem jött meg , (január 1 voltunk egyutt a párommal)a terhességi teszt egyből erős pozitív lett , ha túl korán megyek akkor még nem lát semmit a doki ..kB a 6 vagy 7 hétig várni kell

febr. 2. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Fogod, beírod a googleba, hogy terhességi kalkulátor.

Beírod az uccsó mensid első napját és megmondja. Szívesen.


A december közepe elég kevés

febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés pontosan?

Igen, kb. 6-7 hetes lehetsz most, jövő héten már szerintem van esély, hogy szívhang is legyen.

febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Számold vissza a heteket az utolsó menzeszed első napjáig. Nem értem ebben mi bonyolult van.
febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem.. nem tudsz számolni?

Utolsó mensitől szamold vissza a heteket. Annyi hetes vagy.

febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen csak akkor decemberbol lesz még plusz 2 hét és mi nem akkor voltunk együtt hanem január 1 , azelőtt a párom itthon se volt ezért nem értem hogy miért dec kozepeig szamoljak mert akkor volt az utolsó mensi első napja
febr. 2. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor gyorsan pótold az elmaradásod, amit a kérdés kiírása előtt kellett volna, és guglizz ki egy normális oldalt, ahol leírják, hogy kell számolni a terhességi heteket, mielőtt a párod ki nem találja, hogy nem is tőle van a gyerek 🙃
febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom
febr. 2. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Jan 1 voltatok együtt mondjuk ha akkor volt ovud, itt már 2 hetesnek vagy tekintve, a mensid kb 14 nappal előtte volt ami dec közepe kb.

Most kb 6 hetes vagy, de mondjál egy pontos utolsó mensi dátumot úgy könnyebb

febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem dec.16 volt utolso menzeszem

Januar 3 ovulacio

Januar 15 (11dpo) pozitiv terhessegi teszt

Most voltam februar 1-en ultrahagon mar ver a szive :)

febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem dec 14 volt az utolsó menzesz hasonló cipőben járunk
febr. 2. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!