Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel történt hasonló?Elmúltak...

Kivel történt hasonló?Elmúltak a terhességi tüneteim (6 hetesen) tegnap volt egy kis vérzèsem is.Kapok progeszteront,a vérzés miatt felemeltem az adagot orvos javaslata alapjàn.Rutascorbint bevettem,azóta nincs vérzés. Nagyon félek h elment a baba.

Figyelt kérdés

#vérzés #Tünetelmúlás
febr. 4. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez pont 50-50 % attól hogy másnál megmaradt vagy sem nálad a Jóisten sem tudja mi lesz...
febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igazad van,holnap megyek hcg-t nézetni.🤦🏼‍♀️
febr. 4. 20:01
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy tudom hogy felesleges nevetni mert ha el is ment a HVG úgyis termelődik.

De bízzunk benne hogy minden rendben van.

febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek HCG-t nézetni? Abból nem tudod meg, hogy él-e a terhesség. Ellenben 6 hetes terhesen már minimum kellene látni petezsákot szikhólyaggal, de ha pontos a számítás, még embriót is szívhanggal. HCG méregetés helyett UH vizsgálatra kellene menni...
febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor elmegyek uh-ra.Nagyon aggódok.:(
febr. 4. 20:09
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az uh biztosabb lenne. Betöltött 6 hétnél kell lenni embriónak, plusz minimum pulzálás, esetleg szívhang is
febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Igazuk van a többieknek. Én nagyon pártolom a hcg vérvételt(többször, 1x semmit nem ér) korai terhességben, én is voltam. De nem 6 hetesen, vérzésnél. Ilyenkor ügyeletre mentem és megnézték, mi újság.

Tünetek elmúlása (vagy inkább szünetelése) semmit nem jelent. Ilyenkor még eleve ritka a nagy, látványos tünet, legtöbbünknek semmi nincs. Ha neked volt, akkor lehet, hogy túl érzékeny vagy a hcg-re. Ilyenkor még mindig emelkedik pár hétig, de már lassul, tehát lehet, hogy ehhez az emelkedéshez már hozzászokott a szervezeted. Fordítva is igaz. Vetélésnél se csökken rögtön nullára, tehát, ha elhalt is lehetnek még tünetek.

Velem egyébként volt hasonló 2x is. Az elsőnél semmit nem segítettek a gyógyszerek, csak vérezgettem tovább, majd elvetéltem. A mostaninál az elejétől kaptam progit, mégis véreztem. Kiderült, hogy hematóma okozza. Utána még hetekig volt pár napig ürülés aztán 1-másfél hét szünet. Ez ismétlődött. Most bő 2 hete nincs már, remélem, több nem is lesz. 12hetes leszek.

Mi ebből a tanulság? Bármi lehet, még egy embernél is lehet különböző kimenetel. Orvos tud többet mondani, de ő se jós, nem tudja, mi lesz belőle.

febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Lombikosoknál sajnos gyakori a vérzés,de persze ez engem sem vigasztal.A hcg szèp magas lett a beültetès utáni 14.napon 1700 mIU/ml.Nyilván előtte is voltam,így láttam a duplázódást.

De igazatok van,jövő héten mindenképpen ultrahang,hogy kiderüljön mi a helyzet.Egyèbként a hematómával tudnak valamit kezdeni?

febr. 4. 20:46
 9/26 A kérdező kommentje:
A kalkulátor szerint ma vagyok 5+4 napos,bocsánat,ha félrevezető voltam a 6 héttel.A lényegen mondjuk nem változtat.
febr. 4. 20:48
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Petezsáknak meg szikhólyagnak akkor is kellene már lennie.
febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!