Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás vagyok ? Jártatok...

Babás vagyok ? Jártatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

4 halvány pozitív teszt ( 2 ugyanaz a márka a másik 2 pedig mas )+ egy digitális clear blue amin azt írta hogy 1-2 és szintén pozitív lett....viszont az orvos nem látott babát

Eddig is teszteltem azaz december végén és negatív volt , most hogy pozitív lett boldog voltam de az orvos elbizonytalanitott

Januárban nem is jött meg a vérzésem



jan. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl korán mentél. 6. héten kezd el valamit látni az orvos. Esetleg menj el hozzá egy hét múlva is, hátha akkor már lát valamit.
jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem írtad, hogy mikor volt ovulació stb. Lehet, hogy az orvos azért nem latta, mert kb epp csak beágyazódott. 7 hetesen érdemes először dokihoz menni.
jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem lát semmit, korai volt. Ha a digitális 1-2 hetet ír, azaz max 2 hete volt ovud, azaz akörül fogant, akkor szerinted mit kéne látnia? Jó, ha innentől számítva 2 hét múlva lát ESETLEG valamit. Nem véletlenül mondják, hogy 7-8 hetesen érdemes először orvoshoz menni.
jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem válaszolóknak, korán mentél.

Én 28. ciklusnapon voltam dokinál, más panasz miatt volt időpontom, de egy hirtelen jött ötlettől vezérelve csináltam egy tesztet reggel, ami erős pozitív lett, mégsem látott semmit az orvos természetesen, két hét múlva visszahívott, addig meg kaptam progit, mert volt már egy vetélésem.

Téged visszahívott valamikorra?

Nem értem az ilyen orvosokat amúgy, nem törne le a nyelvük, ha ezt, amit mi leírtunk, ők is elmondanák egy fél mondatban, és így a tapasztalatlanabb kismamákat sem stresszelnék ezzel feleslegesen...

jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menni ráér az utolsó menstruáció utáni 6-7. héten. Pont emiatt.
jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A digi clearblue 1-2 hetet 10-153 mlU/ml hcg-nél mutat.

Ez az érték kb az elmaradt mensi idején szokott lenni. Ez még nagyon kis terhesség, nem igazán volt mit látnia..

jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Nálam ugyan ez volt. Ne hallgass rájuk. Nekem még gyógyszert is írt ki ami káros lett volna a magzatra.

Jelenleg 2 éves a fia.m

jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7: kikre ne hallgasson? Kimaradt menstruaciokor tenyleg nem lat meg semmit az orvos, 2-3 hettel utana erdemes, de inkabb 3. 6 hetes terhessegnel sokaknal meg mindig nem latszik.

En 6+5 naposan voltam eloszor, korabban felesleges lett volna mennem.

jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint terhes vagy-e? Valószínű az később fog kiderülni.
jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!