Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok 5 hónappal...

Negyedi Daniela kérdése:

Lehet terhes vagyok 5 hónappal a szülésem után, és nem tudom ennek lehet e valami egészségügyi problémája a picinek?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem. Orvossal megbeszélve 6 hónappal a szülés után kezdem el a fogamzásgátlót szedni, addig óvszerrel vedekezunk. Na ez így is volt! Viszont 5 napja késik , tesztet majd csak holnap csinálok, s emiatt nagyon kiváncsi vagyok, hogy van e hozzám hasonló eset. Sürgősségi császárom is volt. Ha terhes is vagyok, abortusz nem jöhet szóba. Akinek így sikerült a baba, mennyire voltak komplikációk a terhesség során? A kis korkülönbség mennyire viselte meg a piciket?

Ti szülők hogyan birtatok?

Köszönöm, ha segítesz! :)



#terhesség #5 hónap szülés után baba
febr. 4. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha rendesen hasznaltátok az óvszert esélytelen.
febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább még nem állt vissza rendesen a ciklusod. Szoptatással hogy állsz?
febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne! 100% tápszeres a pici.
febr. 5. 00:32
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ok aggodalomra, de azért tesztelj. Ha pedig mégis baba lenne a dologban, nem te lennél az első. Biztosan jobban odafigyelnének rád.
febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk tudatosan fogant meg ekkora korkülönbséggel a második, semmi gond nem volt és szuper jó tesók. Szerintem sokkal jobb a pici korkülönbség, mint ahol felnő x gyerek 5-6-7 év különbségekkel kvázi egykeként. 😊
febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Két ismerősöm is van, aki nagyon hamar teherbe esett. Babáknak nem lett semmi bajuk. Mindketten arra panaszkodtak inkább, hogy a saját testük nem heverte még ki az előző terhességet és a szülést, ezért volt kicsit nehezebb.
febr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább a gyógyszer miatt nem jön meg,a hormonjaid bolondulnak meg.Sőt,van olyan gyógyszer,ami mellett nincs is vérzés egyáltalán.
febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a ciklus borult fel,ha rendesen használtátok az óvszert. Mi elég sokáig úgy védekeztünk,évekig,soha nem lettem terhes csak amikor anélkül. Nekem is sürgősségi császár volt komplikációkkal,másfél év múlva estem teherbe és amikor lett egy vérző hematómám a 11. héten megkaptam kb. 3 orvostól is,hogy azért,mert nagyon hamar estem teherbe és nem bírja biztosan a méhem. Közbe másoktól ilyet nem hallottam,úgyhogy mennyi igazság van ebben,nem tudom.
febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es, még nem kezdte el szedni, most akarta elkezdeni 1 hónap múlva.

Kérdező, idő mire beáll szülés után a ciklus. Nekem sürgősségi császár után 7 hónappal jött meg először és én sem szoptattam.

febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
9# Nem mindenkinél. Én szoptattam,de a 6. héten megjött és azóta is tűpontosan rendszeres,mint régen. Nekem is furcsa lenne,ha késne hirtelen.
febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!