Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív ez a teszt?

Pozitív ez a teszt?

Figyelt kérdés

Biztos voltam benne, hogy pozitív lett a tesztem, de visszanézve az egyből készített képet már nem vagyok benne annyira biztos...


Nem követtem az ovumat és kissé rendszertelen a ciklusom, de kb 1 napja késik ma.


A tesztet délután csináltam és egy órával előtte pisiltem szóval nem a legkoncentráltabb volt a vizeletem. X-epil gyorstesztet használtam.


Az első kép 1 percen belül készült, a második három órával később.


Hozzászólásban csatolom a képeket.



febr. 10. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:

1. [link]

2. [link]

febr. 10. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez határozottan pozitív.
febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű pozitív. Én nem értem, te mit szeretnél. Jó, hogy nem veri ki a szemed, olyan erős.
febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt nem ovulációs teszt, szóval nem kell ugyanolyan piros legyen mint a kontroll. Gratulálok, bár kicsit úgy érzem, mintha ez egy nem tervezett baba lenne.
febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen tervezett baba volt, 7 hónapja várjuk, valószínűleg azt érzed, hogy még magam sem hiszem el, hogy sikerült. :)

Amúgy nyilván látom a két csíkot de a hónapok alatt már többször "láttam" mégsem volt baba, ráadásul mikor visszanéztem az első képet annyival halványabbnak tűnt a száradt tesztnél, szinte olyannak hatott amikre itt simán negatívat mondanak. Emiatt kellett a megerősítés (férjem holnap jön haza a munkából és senki mástól nem szerettem volna rákérdezni).


Amúgy nagyon köszönöm a megerősítést. :)

febr. 10. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az X-epilnél ilyen korán, délutáni pisiből teljesen jó, ez a teszt nekem mindig sokkal világosabb volt, mint az összes többi, még 6 hetesen is, pedig akkor már bőven 25 fölött lehetett a hcg-m 😀
febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!