Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez egy erős...

Szerintetek ez egy erős pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Két napja pozitívat teszteltem, azóta mintha erősödött volna, bár nem vagyok benne biztos.

Mennyire várható, hogy olyan erős legyen, mint a control csík?


Kommentben teszek be képet.



febr. 7. 09:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
febr. 7. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell olyan erősnek lennie mint a kontrollcsik.

Nekem ennél halványabb tesztjeim voltak, és mégis terhes voltam.

Ez egy szép erős pozitív teszt.

Terhes vagy

febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pozitív teszt. Nincs olyan, hogy ERŐS pozitív teszt. :) Onnantól kezdve, hogy a szervezetedben elérte a hcg szint azt a szintet, amikor megjelenik a második csík, akkor megjelenik a második csík. Nem tudja mérni, hogy növekedik-e és jó ütemben növekedik-e a hcg. :)
febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen pozitív. Normálisan látszik.
febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kicsit ráparáztam, mert itt többeknél olvastam a kémiai terhességről.

És három napja tesztelgetem és nézem, hogy nehogy halványodjon.

Nem tudom, hogy meddig kémiai a terhesség. Lassan egy hete vannak tüneteim és 5 napja késik.

febr. 7. 09:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezném, hogy akinek már van tapasztalata, milyen tüneteitek voltak? Mennyire változó? Vannak olyan napok amikor erősebb máskor gyengébben érzem
febr. 7. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík, most lesz 5 hónapos a babám. Viszont amikor korábban elvetéltem, akkor pecsételő vérzéssel indult és halványodott a tesztcsík. A tüneteid nem kell, hogy fokozatosan erősödjenek, ne ijedj meg, ha egyes napokon nem érzed annyira. Gratulálok!
febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai nem azon múlik, hogy mennyire erős a teszt. Nekem teljesen erős volt (olyan, mint a kontroll), mégis kémiai lett. Barátnőmnek tök halvány volt, mégis megszült azóta…
febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából alig van tünetem.

Nem tudom mitől függ, eddig néha volt “mindjárt megjön” érzés, ez mára eltűnt egy hét után.


Illetve az éhség és a mell érzékenység.

Viszont nem kívánok semmit enni igazán. Furcsa.

febr. 7. 12:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél a vetélésem napján volt majdnem olyan erős, mint a kontroll, a másodiknál pedig kb.30ezres hcg-nél, akkor 5 hetes voltam. Szóval semmit nem jelent. Van, akinek több választódik ki a vizeletben, van, akinél kevesebb, nagyon ritka, de olyan is van, akinek semennyi.

Nekem kb.semmi tünetem nem volt és nincs a fáradtságon kívül. Mindjárt megjön érzés pedig az első pár napban. 12 hetes vagyok.

febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!