Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okoz közepesen erős vérzést...

Mi okoz közepesen erős vérzést a terhesség 1. Trimeszterében, ami nem vetèlés. S kiderült, hogy mitől volt, ha volt ilyen gondja?

Figyelt kérdés
febr. 11. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hematóma.
febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem derült ki. Nem hematomám volt, annyit tudtak csak mondani.

A 17.hétig 7x véreztem. Egyszer egy havi mensi mennyiség zúdult rám 2perc alatt. Na az nem volt gyenge. Annak sem tudták az okát megmondani.

febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a méhlepény a méhszájon tapad meg. Nekem az volt. Véreztem pont a 12 heti ultrahang előtt pár nappal. Akkor nézték és utána sem változott ez a terhesség végéig sem a helyzete.
febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok. 4 napja vérzek, látott 3 orvos nem tudjàk mitől. Papírjaimra ràírták, fenyegető vetèlès, de Uh-n minden rendben volt. Sokszor már megrémülök, hogy mennyi vér kijön.
febr. 11. 10:44
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Hú, ez borzalmas lehet. Pihenj sokat és szedd, amiket mondtak. Adtak valamit? Progit szedsz?
febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2x1 progeszteron exeltist, dicynone verzescsillapítót 3x1, folsav, cvitamin, 2x1 velfen, magnesolv. Ezeket szedem.
febr. 11. 11:15
 7/18 anonim ***** válasza:

#6! Akkor ennél többet nem tudnak tenni. Mindent adtak, amit lehet. Nálunk mondjuk C vitamin helyet Rutascorbint szokták ajánlani, az is az, de nem tudom, mennyit szedsz, lehet, az is van akkora mennyiseg. Drukkolok neked, hogy megmaradjon!

#5

febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam hematóma csinálta. Úgy ömlött mintha a csapot megnyitnád,folyt le a combomon szó szerint. Elsőnek nem látták az okát,két napra rá igen. Igazából mindent kapsz ami ilyenkor szükséges,kitartást!
febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 6 hetes voltam én is véreztem, nem tudták mitől van. Aztán 7-8 hetesen megint akkor derült ki a hematoma. Szerencsére hamar felszívódott.
febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akinek hematóma okozta, hány napig tartott ez a vérzés?
febr. 11. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!