Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötleteket szeretnék kerni,...

Ötleteket szeretnék kerni, olyantól akinek terhesen a hasa brutálisan keményedik görcsöl a frontoktól? Kinek mi vált be ellene? Akinek ilyen volt nem nyílt ki tőle a méhszáj?

Figyelt kérdés
Masodik terhességem, elsonel is ez volt de hal Isten 42 hétig volt zárt a méhszáj. Az elsőnel is csak magnéziumot mondták de semmit se ér erős kettős és hidegfrontnál. Egyéb napokon semmi gond vele de ilyenkor amint felkelek agyból kőkemény és mivel van egy másik kisgyerekem nem tehetem meg, amit az elsonel hogy fekszem mozdulatlan ilyenkor a jobb oldalamon. Van Toko olajam, magnézium, schhüssler só, gyógytea keverék, sokat iszom. Mit lehetne meg tenni? Végső esetre ha elkezd görcsölni akkor egy nospa szoktam bevenni ha tényleg muszáj.

febr. 11. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél semmi bajom nem volt.

Masodiknál nem csak a frontoknál görcsöltem. Ott is, de random is fájt mindenem is.17hetesen a méhszájam is nyitva volt már.

Mellette volt egy 2évesem, szóval pihenni semmit nem tudtam.


Napi 2 magnosolv, és rengeteg fogösszeszorítás.

Doki nekem a nospára azt mondta,max heti 1-2 szem. Na hát nekem a napi 1-2 szem is kevés lett volna, igy nem szedtem.

A túlélésre mentem, jobbat nem tudtam.

febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanaz van mint elsonel, de nospa nekem elég 1 hetente, tényleg csak ha front van hal isten. Amúgy nekem milliószor kemény egy nap de az totál más jellegu mint frontnal nem ez a görcsös. Nospa puhítja mehszajat azért is kell vele vigyazni én se merek bevenni az már csak a legvégső.
febr. 11. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Ne hordj nadrágot csak ruhát, szellős ruhát. Az enyem a nadrágtol keményedett. Nem birta sajnos ha vmi hozzászorul. A rucik megoldották :)
febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!