Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mellső fali mélyen...

Akinek mellső fali mélyen tapadólepénye volt, amely fedi a belső méhszájat, mikorra húzódott feljebb?

Figyelt kérdés
1.genetikain derült ki. Doki nem mondott semmit, hogy feküdni kéne, vagy ilyesmi. Szerinte, ahogy nő feljebb fog húzódni. Amúgy is veszélyeztetett vagyok már, szóval nem most akarok Mount Everest-et mászni, vagy ilyesmi, de nehéz eldönteni, hogy mi fér bele. Ti mit csináltatok? Mit nem? Barnázásom volt, de hematóma miatt, az már nincs és 4 hete barnázás se volt.

#mélyen tapadó lepény #méhszájat fedő lepény
febr. 13. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A 20.hetre teljesen felhuzodott

Nem emelgettem nehezet, nem volt hazaselet, és kevesebbet sétáltam, de nem feküdtem egész nap.

febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

25. héten már nem volt rajta.

Mindent csináltam, de odafigyeltem a testem jelzéseire. Nem hősködtem, nem keménykedtem.

febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan hátsófali volt és nem érte el a méhszájat, csak nagyon közel volt, mégis 15-22 hetes korom között vérezgettem miatta.

Nekem azt mondta a doki, hogy pihenés (de nem fekvés), ne emeljek és tilos a házasélet, na meg sok magnéziumot szedjek.

Mélyen fekvő lepény esetén kb ezt szokták mondani.

Feljebb fog menni, de addig ezeket tartsd be.

febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Az a gondom, hogy a lakást rendbe kéne rakni, lomtalanítás, bútor összerakás, ilyenek, és nincs segítségem. Létrázás, feltenni, levenni dolgokat, tehát némileg emelgetni is. Eddig se csináltattam ezeket és ahogy elnézem, ez után se lehet. Szóval csak érdekel, mire számítsak.

Munkám miatt sokat gyalogolok, de nem tudom, pontosan mi számít soknak.

Illetve, volt olyan munkám, ahol sokat kell állni. Azt most hanyagolom, de jól teszem?

Meg a derekam gond még. Nagyon derékfájós voltam, amire elkezdtem egy sportot, de azt most nyilván abba kellett hagynom. A derekfájásom kezd visszatérni. Azt a sportot már biztos nem folytathatom, de valamit muszáj lenne, mert így biztosan nem fogja bírni. Ilyenkor a kismama torna is tiltott?

Mindig azt mondják, normál terhességnél annyit csinálhatsz, amennyit előtte. Na, de mennyivel előtte? Mert ha ebből egyszer normál terhesség lesz, akkor ott fogok tartani, hogy már hónapok óta nem csináltam szinte semmit.

febr. 13. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Én most biztos, hogy a felújítást és a kismama tornát sem csinálnám.

Jó eséllyel félidő környékére feljebb fog menni, majd utána.

febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#3! Köszi. Én is úgy gondoltam, hogy addig minimálban nyomom, csak menjen feljebb🙏 A végéig nem maradhatok így, szóval muszáj neki.
febr. 13. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt, a 20. hétre szépen feljebb ment.

Addig sportolni, emelni, megerőltetni nem szabadott magamat, Feküdni nem kellett és mivel előtte is éltünk panasz nélkül házaséletet, nem tiltottak el tőle.

Szóval a házfelújítást, nagytakarítást és a sportot nem most csinálnám én sem.

febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyire fedi a méhszájat? Rajta a papíron? Nekem centrális volt azaz teljesen fedte. Azt mondták talán elmozdul, de aztán nekem semerre nem mozdult el. A genetiakit csináló doki azt mondta, hogy akkor van esély arra, hogy elmozdul ha csak réazben van fedés. Teljesen ritkán de előfordulhat. Mindkét doki mondta nincs emelgetés, cipekedés, semmi fizikailag megterhelő, semmi sport , házasélet sem lehetett. Sokat kell pihenni. Az elején még a sétára azt mondták szabad viszont a 2 trimeszter vége felé már azt mondták azt is hanyagoljam, mert a baba folyton ott lebzselt a lepénynél és sokszor rugdosta. Nekem sosem volt vérzés lekopogom, de fájdalmaim voltak és mivel nem mozdult a nyavajás lepény császároztak 8. Hónapban. Mondták veszélyes tovább várni.
febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8! Hú, nem hangzik jól 😕 Konkrétan úgy van rajta, hogy fedi a méhszájat, semmi más. Mivel semmi további tiltást nem mondott, kérdeztem, kell-e aggódnom emiatt. Azt mondta, nem, mert ahogy nő, úgy fog feljebb menni. 🤷🏼‍♀️
febr. 13. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Akkor lehet csak részben fedi. Illetve ugye írtam nekem is mondták feljebb mehet csak nálam baromira nem ment :D de nálad még mehet. Nem akartalak megijeszteni ne haragudj.

Azzal mondjuk nem ártasz, ha kíméled magad. Úgyis megnézik újra és akkor feljebb vándorolhat. Meg ha megnyugtató kérd meg a nőgyógyászt ha mész nézzen rá, mert nem tudod mennyire lóg rá.

febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!