Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van meg eselyem a terhessegre...

Van meg eselyem a terhessegre szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma vagyok 5+4hetben, tegnap volt egy pici rozsaszin nyalka a tisztasagibeteten, kesobb pedig 2 kis fel cm barna folt. Azutan pedig minden wczes (kis dolog) utan volt barna nyalka a wc papiron. Megijedtem, igy elmentunk a dokihoz, aki meg csak ures petezsakot latott, viszont ma jo intenziven szurkalt abban az 1 pontban, ahol elvan helyezkedve. Es feszulest erzek amikor felallok, ill. leulok + enyhe menstruacios fajdalmat. Ma ismet volt egy kis barna nyalka, aztan egesz nap semmi, es nagy wc utan ismet talaltam egy hoszabb tu vastagu barnas nyalkat.


Bocsi, h igy korbeirom, de tanacstalan vagyok... Es biztos van kozuletek, aki tud segiteni.


Ez normalis vagy nem? Nem adtak semmit egyebkent, csak 500mg c vitamint szedek, D, es terhesvitamint. Meg magneziumot a tegnapi utan.


Koszi.


febr. 13. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális.

Lehet progeszteron hiányod van.

Erre szokták adni gyógyszert(progeszteront), ami vagy használ vagy nem.

Korai a terhesség,ég bármi lehet, próbálj meg pihenni és nem idegeskedni

Az enyhe menstruációs görcsök viszont normálisak.

febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Uhh…. Én orvosom biztos írt fel volna progeszteront… esetleg nem tudod felhívni és kérni?
febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kertem, es a surgossegin is... Es nem adtak azzal az indokkal, hogy meg nincs embrio, addig SEMMIT nem er. :( :( es ezt 2 fuggetlen orvos mondta. Es a barna pecsetelesre is azt mondtak, h TELJESEN NORMALIS. En nemertem, h most ezt hanyagsag, vagy nemtudjak mit csinalnak, vagy tenyleg ez az eljaras....
febr. 13. 17:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A szurkálások, görcsök, belenyilalások természetesek is lehetnek, ahogy feszül, nyúlik, stb. a méh, ez adja magát. Néha egészen kellemetlen!

A barnázás annyira nem természetes, de azért nem biztos, hogy vetélést vetít elő. Nincs mit tenni ilyenkor, szoktak progeszteront írni hátha alapon és pihenés, nyugalom, várakozás.

febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta nekem a doki tegnap a surgossegin, h semmi ertelme most felirni, mert nem segit de abszolut semmit, mig nincs bent az embrio. :( amint lesz embrio, lehet felirni. Addig varhatok.....
febr. 13. 17:33
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Nincs lehetőséged más intézményben jelentkezni? Persze, hogy nincs még szívhang. De progeszteron pótlásra azért szükséged lenne
febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos nekem is ez volt a 2. Vetélésnél, magánban és sztkban sem akartak nekem felírni progeszteront ugyan ezzel,hogy nincs még embio ilyenkor felesleges mivel nincs mit bent tartani. Sajnos nekem ugye el is ment, erős derékfájjással aztan rozsaszines folyasom volt majd már piros. Haza küldtek elvetélni én 6 hetes voltam akkor.

Na de rá fél évre, össze jött így harmadjára:D

Most vagyok 19 hetes eddig minden szuperül alakul, persze megviselt a terhesség de már 2 hete semmi bajom, se rosszúllét annyi, hogy a farokcsontnál fájdogál de az normális, meg hát hogy 5 perc után mindenbe elfáradok.

Baba majdnem minden nap mozog:)


Tudom mindenkinek ezt mondják nekem is ezt mondták esetleg ne adj isten nem marad meg ne adjátok fel, jönni fog amikor jönnie kell mindennek oka van.

És nekem a dokim azt mondta 2 egymás utáni vetélés rendben van, ha harmadjára se sikerül utána lehet gyanakodni, hogy valami nem okés, lehet nem lenne egészséges és ezért alakítja így a természet nálunk is biztos ez volt.


De tényleg semmilyen barnazás, vérzés nem okés, max a beágyazódásnál nekem akkor volt mostani terhességemnél 2 napig barnazás.


Kívánom, hogy minden rendben legyen, azt lehet tudni mikor kell bemenj az orvoshoz következőnek?

febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, az enyemhez most penteken. SZORITS! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
febr. 13. 18:26
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem azért felesleges a progeszteron, mert még nincs embrió, hanem mert ha nem volt korábban vetélésed, akkor semmit nem javít az élveszületési arányon. Nem ezen múlik, hogy megmarad-e vagy sem.
febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Én hasonlókat tapasztaltam 7 hetesen, bár akkor már volt embrió. De ugyancsak barna csíkokat, tűvastagságú valamiket fedeztem fel. Kiderült, hogy egy kisebb hematóma okozza, engem sem biztattak sok jóval, mondván, hogy korai a terhesség, ne éljem bele magam. 11 hetes terhes voltam, amikor felszívódott, most itt alszik mellettem a 3 éves kis kópém ☺️ kívánom, hogy neked is hasonlóan szerencsésen alakuljon minden!
febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!