Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van meg eselyem a terhessegre...

Van meg eselyem a terhessegre szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma vagyok 5+4hetben, tegnap volt egy pici rozsaszin nyalka a tisztasagibeteten, kesobb pedig 2 kis fel cm barna folt. Azutan pedig minden wczes (kis dolog) utan volt barna nyalka a wc papiron. Megijedtem, igy elmentunk a dokihoz, aki meg csak ures petezsakot latott, viszont ma jo intenziven szurkalt abban az 1 pontban, ahol elvan helyezkedve. Es feszulest erzek amikor felallok, ill. leulok + enyhe menstruacios fajdalmat. Ma ismet volt egy kis barna nyalka, aztan egesz nap semmi, es nagy wc utan ismet talaltam egy hoszabb tu vastagu barnas nyalkat.


Bocsi, h igy korbeirom, de tanacstalan vagyok... Es biztos van kozuletek, aki tud segiteni.


Ez normalis vagy nem? Nem adtak semmit egyebkent, csak 500mg c vitamint szedek, D, es terhesvitamint. Meg magneziumot a tegnapi utan.


Koszi.


febr. 13. 17:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Oh, de jo. Pont ezt olvastam, hogy inkabb tavozzon a mehbol, minthogy hematoma legyen belole. Olvastam, orvosoktol velemenyeket, hat sokan azt nondtak, h 16 hetig norma a kis peceteles, ha rozsaszin, barna, de meg ha piros, akkor is. Csak ne ontson el.


Nagyon orulok a boldogsagodnak! Ez szuper hir! ❤️

febr. 13. 21:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia azóta voltál dokinál? Mi történt?
febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szia, igen, pont tegnap. Tehat szerdan meg erosodott a barnazasom. Hetfon csak ures petezsakot lattak, es tegnao pesig mar ott volt a kis draga, 2mm. Hihetetlen. Csak most tanacstalan vagyok, mert kiirt nekem utrogesztan oralt, de nemjo nekem, ugyh alulrol lenne jobb. Neztem a kettonek az osszetevojet hat ugyanaz. Most nemrudom h lehet e vagy sem...
febr. 17. 08:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni de azt hiszem utrogestant ígyis-úgyis lehet használni, szóval szerintem nyugodtan használhatod hüvelyen keresztül.
febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet használni, ugyanaz a kettő, csak a csomagolás más.
febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ORAL van ra irva?
febr. 17. 18:35
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor is, teljesen ugyanaz, kétféleképpen csomagolva.
febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szuper! Koszonom!
febr. 17. 20:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Örülök nagyon! ❤️ továbbra is ilyen jó hírekkel gyere!
febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kepzeld, tegnap felhelyeztem egy probio kupot, mert olyan kenyelmetlenul ereztem magam ott lent, es elontott egy olyan rozsaszines halvany piros erosebb folyas, h mondtam itt a vege..... Egesz nap, majd estere at valtozott barnara, es mar csak itt ott. Es egesz nap meg jobban egetett a huvelyemben. Annyira idegesito ez......
febr. 18. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!