Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is néha kellemetlen...

Másnak is néha kellemetlen amikor a baba mozog? A terhesség vége fele fájni fog? Számitsak erre?

Figyelt kérdés

Imádom mikor mozog, hozzá vagyok szokva, és már mikor 1 vagy 2 napig nem érzem már az idegbaj kerülget.

De hogy van mikor olyan mintha nyomna kifele, egy ponton igy feszít kifele, akkor szokott kellemetlenebb lenni mikor a köldököm környékén csinálja, az másnak is kellemetlen érzés?


Mert mindenki azt mondja ennek nem kéne fájnia, meg nem rossz erzés stb.

Es persze imadom mikor mocorog mert megnyugtat meg boldog leszek tőle csak hogy ha már most 20 hetesen kellemetlen mikor még nem is olyan nagy, akkor készüljek arra, hogy a vége fele lehet fájni fog?

Másnál ez hogyvolt?



febr. 18. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas változáson megy át a tested, az is közre játszik. Nekem is volt, hogy annyira odanyomta magát, hogy már kellemetlen volt. A vége felé biztos, hogy még rosszabb lesz mert egyre kevesebb lesz a mozgástere.
febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is feltétlenül az volt kellemetlen, ahogy mozgott, bár néha úgy éreztem a bordáim ki fognak esni. Meg volt olyan, hogy a húgyhólyagomat rúgta meg, így majdnem bepisiltem. 🙈

A hasbőröm akart szétrepedni (bár striák nélkül megúsztam).

febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Imádtam mikor mocorgott... Fájni egyetlen egyszer fájt, mikor úgy megboxolta a húgyhólyagom azthittem szétrepedt 🤣 ez már a 38.ik hét környékén volt... Az kellemetlen érzéa szokott lenni mikor a köldökömet rugdosta hirtelen... Na meg mikor befordult és fél nap a bordáimon gitározott... 2 napig fájt utána, ahogy megfeszegette vagy nemtudom mit csinált 🤣🤣🤣 párszor volt olyan érzés mint mikor kiakar belőled ugrani, de a köldöködön keresztül 🙂🙂🙂🙂 Imádtam minden percét 😊😊😊
febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én a legvégét megúsztam, mivel 37. héten szültem, de az utolsó pár hétben kézzel/lábbal néha úgy benyújtózott a bordáim közé, hogy fennakadt a szemem :)

Mondjuk nekem inkább érdekes/kellemetlen volt,kifejezetten fájdalmas nem volt soha.

febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem néha olyan mintha a hólyagomat fejelné meg, akkor kicsit összerezzenek mert kellemetlen. De nekem pl olyan fájdalmasat nem mozgott eddig mint ahogy riogattak ismerős anyukák. Elég "nyugodt" a babám, nem szokott fájdalmasakat rugkapálni szerencsére. Esténként, főleg zuhany után szokta kinyomni magát egy oldalra de az se fáj.

Most vagyok 37 hetes.

febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon izgő mozgó babám volt az első bent,folyamatosan mozgott,a végefelé fájt már nagyon amit csinált,nagyon kellemetlen volt. Alig vártam,hogy kint legyen. Vártam mindig azt a szirupos érzést amit sokan mondanak,hogy a magzatmozgás milyen jó érzés. Nekem valahogy ez nem jött el. Most a második is ugyanilyen mozgós pici. Számolgatom vissza a heteket,ha lenne egy időgépem áttekerném a szülésre. Utálok terhesnek lenni,nekem a szüléssel volt könnyű és azóta is. Nekem akkor jött el a szirupos rész,még a dackorszak is jobb volt esküszöm.:D Több már nem lesz viszont. Kitartást!
febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát nekem ilyen skizofrén dolog ez. Egyrészt mert tök jó, látni, érezni, ahogy mocorog, meg hogy a férjem, nagymamák stb. is érzik, reagál a hangjukra stb., ugyanakkor nem hazudok, kellemetlen most már egyre többször (30. hét). Eddig fejvégű volt, és pl. amikor a fejét "belefúrta" a hólyagomba közben meg felfelé rúgkapált a bordáim, gyomrom felé, az nem volt kellemes érzés, sokszor úgy éreztem azonnal bepisilek. Most épp fordítva fekszik, most a hólyagomat rúgja, és a fenekét tolja kifelé a köldököm magasságában, sokszor egészen féloldalasan áll a hasam, feszít, nem jó érzés. Néha egészen nagyokat összerándul, "nyújtózkodik", nem tudom miket csinál... :D Még van helye bőven, elméletileg később már nem tud ekkorákat "ugrani", de ha ez a nyújtózkodás megmarad az sem lesz túl kellemes. Egyik unokahúgom volt ilyen Alien-mozgású, a 9. hónapban már egészen rémisztően nézett ki kívülről, nem volt neki jó érzés, nem csodálom. :D
febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagoyk: most látom, hogy te még csak a 20. hétben vagy. Akkor én még csak épp érezni kezdtem, ilyen kis kaparászást, mocorgást, a 25. héttől kezdődött nálunk a buli. :)
febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
33 hetes vagyok, a baba harántban, konkrétan néha sírni tudnék...
febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!