Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy lelassult a hízás?

Normális, hogy lelassult a hízás?

Figyelt kérdés

9.héttől, most vagyok 15 hetes mindössze 1 kilót híztam.

9.hét előtt 3 kilót sikerült felszedni.

A hasam kezd gömbölyödni, szóval jeleit adja, hogy jólvan a kisfiunk.

Illetve a fenekemre, és a combomra rakódik le sajnos a plussz, ami rajtam látszik, mert vékony alkat vagyok.

A mérleg mégis 6 hét alatt összesen 1 kilót mutat plusszban.


febr. 21. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Majd a 3.trimeszterben szalad fel 😆 nyáron fogsz szülni, szóval még a vizesedés is dob majd rajta 😐
febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az lenne a normális, ha még egyáltalán nem híztál volna.
febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

En is augusztusban szulok.😇

Amugy igen, 40 fok lesz, valoszinuleg vizesedni fogunk.

febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Meg csak 15 hetes vagy. Ha mar most hiztal volna mittudomen, 10 kilot, terhesseg vegere minimum 30 kilo plusszod lenne. Minek akarsz hizni?

Majd fogsz, de nem kell problemat csinalni ott, ahol nincs.

febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is augusztusban szülök😁 Nekem is az elején jött fel több. Gondolom, mert abba kellett hagynom a sportot. Ma mintha a hasam gömbölyödése is megállt volna, biztos, mert már nem puffadok annyira. De persze elég ok az aggodalomra😂 Alig várom, hogy szétrugdosson, de sajnos, még nem érzem.
febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második trimeszterben jött fel a legtöbb, 8 kg. Előtte nem híztam egyáltalán, a harmadikban meg a "kötelezőn" kívül nem bírtam enni, olyan gyomorsavam volt. Akkor csak a baba súlyával nőttva súlyom. Végül 2 kgval voltam csak több, mikor kijöttünk a kórházból.
febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
A 22. hétig csak 2.5 kg-ot híztam. 2 nap múlva töltöm a 30 hetet és már 8 kilónál vagyok. 🫢🫢 Nem terveztem többet hízni 10-11 kilónál de lehet rászalad még 1-2 plusz...bár most már azért próbálok odafigyelni a kajára. Amikor tavasszal-nyáron voltam nagy részt terhes akkor jobb volt, mert tonnaszám kívántam a friss paradicsomot, gyümölcsöket...most meg inkább az édességeket, szendvicseket, péksütiket... bár szerencsére már kevesebbet tudok enni. Akkor csak 10 kilót híztam összesen.
febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

9. hetre 3 kg az RENGETEG ! Kb. babszem nagysagu akkor a magzat, gondolj bele... akkor mi a 3 kg. Háj.

Egeszeges hizas a vegere a 10-12 kg, ugy, hogy a vegen jon fel a nagyja.

Kb. 0 kg.-nal kellene tartanod igy a 15. hetre.

febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!