Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a korral lelassul...

Igaz, hogy a korral lelassul az anyagcsere?

Figyelt kérdés

27 éves vagyokva sose volt bajom a súlyommal. De az elmúlt egy évebne felcsúsztt 5 kilo . pedig ugyanannyit ettem, rengeteget mozogtam, rengeteget futok és mégis az végi eredmény az, hogy +5 kiló.

Amit elfogadok rendben, de a következő évben nem akarok +5 kilóval zárni.

Mit tanácsoltok, tényleg rengeteget mozgok, hetente 2szer futok egy órát.

Sokat sétálok és mégis.



2014. dec. 30. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Több izom, több energiaszükséglet. Szedj fel izomzatot.
2014. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ez nagyon kisarkított részigazság.


Tehát van benne valami, de lényegében véve ezzel akarják kimagyarázni a rossz táplálkozás miatti hízást. Olyan emberek, akik rengeteg szénhidrátevéssel (de egyéb nyalánkságokkal is) minden nap terhelik a metabolizmusukat, hormonrendszerüket, aztán a lassuló anyagcsere miatt híznak.. Aha... meg a télapó hozza a karácsonyt is :D

2014. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fura, én azt vettem észre magamon, hogy legalattomosabban a stressztől és a bizonytalanságtól hízok. Nem tudom megmagyarázni miért, de ha minden rendben, mennek a dolgok akkor tartom a súlyom, most pl. hogy munkanélküli lettem sokkal kevesebbet eszem, mozgok is és mégis hízok. Ez is lehet oka.
2014. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igaz.

én 34 évesen vettem észre,hogy megváltoztam.

előtte napi 4000-4500 kalóriákkal tömegeltem kevés zsírral.

manapság meg nagyobb fizikai aktivitás mellett,nagyobb izomtömeggel 2800cal felett már jön a zsír felfelé.

neked is vissza kell venni a chból jócskán.

vagyis a kajában kell alkalmazkodni a megváltozott életszakaszhoz.

a rengeteg edzésedet meg gondolom viccnek szántad.

2014. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!