Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napos menstruáció mellett...

Izaa kérdése:

2 napos menstruáció mellett lehetek terhes? 18/L

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hónapban pontosan megjött de januárban 2 napig erős volt és utána hirtelen elmúlt. Most Február elején meg ugyanez csak 1 nappal kevesebb de ugyanúgy erős volt.Gondolkoztam hormon problémán is, az előző hónapban a teszt negatív lett de nem változott semmi. Lehet ettől függetlenül baba?

febr. 22. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha rendesen védekeztetek akkor nem vagy terhes.

Ezért kell mindig elejétől a végéig óvszert használni hogy utána ne legyen para, de nyilván addig úgysem fogja fel az ember ameddig meg nem történik a baj.

Egyébként vegyel egy tesztet az a legegyszerűbb...

Viszont ha nem pozitív akkor menj el nőgyógyászhoz és mond el neki hogy 2 napos a menstruációd. Egyébként is ha élsz nemi életet legalább évente 1x illik elmenni.

febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem világ életembe borzalmas volt a menstruációm. Semmi rendszer, hónapok kimaradtak, rövidek vagy hosszabbak voltak. Én azt hittem hogy majd soha sem lesz gyerekem mert valami nagy a gond velem. Azóta két gyerekes anya vagyok, az első konkrétan egyből összejött, a második három hónap alatt.
febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Először is sok egészséget a gyerekekhez, másodszor meg én is szeretnék majd, csak nem állok még rá készen sehogy sem, tesztelni félek, mert mivan ha mégis van valami. Vagy csak szimplán rövid a menstruációm és nincs semmi a háttérben.
febr. 22. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Merjél tesztelni, pont azért, hogyha "van valami", kiderüljön. Mert minél előbb tudnod kell, mi a helyzet. Ha meg akarod tartani, akkor azért, mert terhesgondozásra kell járni, ha nem akarod, akkor meg azért, mert abortuszt sem lehet akárhogy, akármikor.
febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!