Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok. Már...

32 hetes kismama vagyok. Már harmadik este, hogy nem tudok rendesen aludni, mert annyira fáj mind a két vesém. Napközbe nem fáj. Ráfekszik a baba? Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem hanyatt fekszel?

Nem fáztál fel?

Nekem 30 hetes terhesen vesegörcsöm volt,amivel az ügyeleten, majd a kórházban kötöttem ki.

Sajna előfodrulhat,hogy nyílik a méhszáj is, nekem egyből azt nézték, nem-e a szülés indult meg.

Menj el okvetlenül dokihoz!!!

2009. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oldaltfekszem!Sokat pihenek és sok folyadékot is iszom.

Tuti hogy baj van?

2009. jan. 4. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én is hasonlóan jártam,nyolc napig korházba voltam,mert valami fertözést kaptam ami felvándorolt a vesémre.Probálj félhason feküdni hogy a pici ne nyomja a veséd,meg igyál nagyon sok folyadékot.De mindemelett keresd fel az orvosod is biztos ami biztos.

34hetis

2009. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok!Ha már nagyon nem birsz feküdni,ereszkedj négykézlábra ugy hogy logjon a hasad,mert igy nem nyomja a pici a veséd.Nekem ezt a korházba ajánlották és ezért kevesebb injekciot meg infuziot kaptam!
2009. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

De ha sokat iszom nem lehet kigyógyulni belőle?

2009. jan. 4. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom...(Első vagyok)

Én a kórházbamenet az autóban négykézláb utaztam, mert már sehogy sem volt jó. Na, kétszer behánytam a fájdalom miatt, pedig életemben csak 3szor hánytam.

Kaptam nospa-algopirin szurit vizsgálat után, és lökésterápiám volt. Fél óra alatt meg kellett innom 2 liter folyadékot. Gondolhatod... Este ismét kértem injekciót,hogy tudjak aludni,bár addigra már nem fájt annyira. Voltam másnap vese uh-n, nem láttak követ sem, így sajna meg sem tudták magyarázni, hogy mi okozhatta a vesegörcsöt. Csak találgattak, hogy a baba nyomhatta... Utána többször nem fordult elő. Viszont vesegörcs előtti nap megfázhattam, mert 1hét távollét után 6 fok volt a lakásban, mert bedöglött a kazánunk, kint mínusz 6. Lehet,hogy ez is közrejátszott.

Szerintem tényleg menj el dokihoz, biztos ami biztos.

És csak nyugi!!!!

Majd írj, mi volt, hogy telt az éjszaka, mit mondott a doki, stb...

2009. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nem sokat aludtam.Főztem kamilla teát.Nekem nem fáj annyira a vesém mint neked csak mintha mindig nyomná a baba.Most már csak a bal oldali vesém fáj.Remélem nem komoly.Este megyek dokihoz majd írok mi volt.
2009. jan. 5. 08:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben!Azt monta a Doki hogy csak idegbecsípődés.A méhszáj is teljesen zárt.Szóval nagyon boldog vagyok!!!!
2009. jan. 5. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy minden oké:)

További sok kitartást a hátralévő kis időre!

2009. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!