Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alak is borotváljáto...

Terhesség alak is borotváljátok odalent vagy hagyjátok megnőni?

Figyelt kérdés

febr. 27. 23:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Egy bozontot nem hiszemhogy olyan érzékenységgel lehet kényeztetni mint egy igényesen szortelenitettet. Se élvezeti se esztétikai szempontból mindkét félnek. Nekem nemfugg tényezőktől hogy ott sima és esztétikus, ez alap.
febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Borotváltam én is, zavart, ha hosszabbra nőtt. Legrosszabb a szülés utáni 6 hét volt, gátvarratok gyógyultak, akkor békén hagytam az egész területet, kb bozótvágó kellett 6 hét után, a nőgyógyászati vizsgálat előtt 😆
febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokkal kényesebb voltam erre a témára, nem szerettem a bundát de most örülök ha heti egyszer van kedvem, energiám leborotválni. Nehezíti a helyzetet, hogy most a kislányommal együtt fürdök. A vizsgálatokra mindig rendbe szedem magam. Bízom benne, hogy a szülés után visszatér az igényem a borotválkozásra
febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
11 Az nem kényeztetés amit te csinálsz, hanem kínzás. Nem mindenkinek ez jelenti az örömöket, ezt az egészet inkább kényeskedésnek hívnám nem szexnek, ha valaki folyton orálozni akar, mert normál szexre nem képes. Az olyan pasi általában elég feminin kinézetre is, aki állandóan ilyen szavakat használ hogy kényeztetés. Ilyen kis nyafi. Nem ezért borotváljuk, hanem mert így jobb.
febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak 20 hetes vagyok, én borotválom, de gondolkoztam már rajta, ha nagyobb lesz a hasam, hogyan fogom tudni..
febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Terhesség alatt rendeztem magam, menni kellett vizsgálatokra. De mióta megszületett... 😄 undorodom magamtól, de azóta mindenhol bozont. Egyszerűen nem érdekel az egész.
febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor borotváltam ha mentem orvosi vizsgálatra amúgy nem a 7-8-9 hónapban mert macerás volt nem láttam semmit, tükröt tartottam borotválkozáskor.Egy vasárnapi nap elment a nyákdugóm na mondom leborotválkozom illetve másnap kellett volna mennem az utolsó 39heti terhesgondozásra. Aznap éjjel beindult a szülés így leborotváltan mentem szülni.
febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17 vagyok belső varrataim voltak 3 héttel a szülés után borotválkoztam le.
febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elengedtem, mert már tukorrel se láttam, mi van odalent, akkora hasam volt 🤣 4120 grammal, 57 centivel született a fiam. Próbálkoztam a borotvalassal, de borzalmasan sikerült... :D
febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz jártam gyantaztatni.elotte magam gyantaztam,de kb az ötödik honaootol már nem tudtam. Szülés után kb hat nyolc hétig nem volt módom elmenni (gatseb,szoptatás,meg minden is van olyankor) úgyhogy bozont lett,mire eljutottam. Azért a végén már zavart,de szülés után az első hónapban nem ez volt az első gondolatom (a sokadik sem) Még fel.evig jártam gyantaztatni,mert húsz kilót hiztam és sajnos magam már nem tudtam.megcsinalni. aztán visszafogytam,azóta megint magamnak csinálom.
márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!