Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mégis mit tegyek?

Most mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász tanácsolta, hogy ne egyek sokat és pihenjek.

Ennek ellenére én csak főzök és zabálok :D

Mármint nem túlzásbeli zabálás.

Ha megéhezek, néha egy kicsit eszek, néha egy kis gyümölcsöt, diót, bio chipset, leveseket.

De nem tudom megállni, hogy ne egyek egy vega burgeret vagy egy lángost :( vagy épp egy kis csokit :(


43 kg volt utoljára amikor lemértek, azt mondta az orvos próbáljam ezt az alakomat tartani.


Csak mostanában jött elő a hányinger, 10 hetes vagyok egészséges a picike :) a mérete, az agya, a gerince oké.

Eskü amikor láttam, hogy hogyan kapálózik azt hittem, hogy el sírom magam… féltem, mert semmi jele nem volt, hogy terhes vagyok…!


Mond1 szerintetek, hogyan tartsam az alakomat?

Azt mondták, hogy komplikációk léphetnének fel a szüléskor, ha meghízok.



2021. okt. 30. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van esetleg valami betegséged?

Vsgy miert kell pihenned? Diétaznod?

43 kg borzalmasan kevés én ugy gondolom...

Hány éves vagy?

2021. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Magasságod?

Korod?

2021. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
66%

Na megérkezett a nap első kamu kérdése.

Hazudsz, a 43 kg bőven anorexia. Nincs olyan orvos, aki azt fogja mondani, hogy tarts meg egy anorexiás alakot.

Nem tudom, mi az oka annak, hogy ilyeneket hazudsz, de be kéne fejezni, mert kiskorúak is olvassák, és még elhiszik.

Vagy valami mentális betegséged van, ami miatt még el is hiszed ezt...

Mindenképpen gáz!


BTW már megint megjelent az életkort firtató idióta. Más kérdésed nincs?

2021. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Első 2 gyereknél 30 kg ot híztam, sok, de hát így alakult, semmi baj nem volt senkivel, max annyi hogy 4.5és 4 kg al születtek.
2021. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom ez kamu-e, de van egy hasonlóan nagyon sovány barátnőm, terhessége elején azzal riogatták, hogy túl sovány híznia kell a baba érdekében, kb 20 kg-t szedett fel a terhessége alatt, ami nem is látszott rajta a pocakot leszámítva, akkor meg azzal riogatták, hogy ez túl sok és azért veszélyes. Semmi bajuk nem lett, szülés után ugyanolyan sovány volt mint előtte és azóta is.
2021. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

24 vagyok 150 cm.

Én szerintem ez a súly ok a magasságomhoz.

Nem nincs egy adott wow betegségem, vagyis a gyerekkori a megmaradt, étvágytalanság sok vitamin, vagyis vérszegénység.

Ami hol előjön, hol eltűnik.

2021. okt. 30. 09:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt onnan tudom, hogy voltam kivizsgalason, és azt mondtak egyik helyen, hogy nem vagyok vérszegény, másik helyen meg már vitaminokat írtak fel.
2021. okt. 30. 09:04
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Jó, hát ehhez a magassághoz ez a testsúly valóban megfelelő. És az is biztos, hogy neked egy 20 kilós hízás már elég necces volna.

Igyekezz tápanyagokban gazdag, de kevésbé kalóriadús ételekkel elütni az éhségedet. Persze a főétkezések legyenek normálisak, de igyekezz annyit enni, amennyit a terhesség előtt - nem kell "kettő helyett" enni. Ha a pihenés alatt nem szigorú ágynyugalmat értettek, akkor mondjuk egy kis napi séta belefér.

2021. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen sokat fogytam, az elmúlt pár évben. Régebben kövérebb voltam, 50 kg körül, de le fogytam.

Abba hagytam a dohányzást

2021. okt. 30. 09:08
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Én 155cm-hez voltam 50korul terhesség alatt feljött majdnem +20kg, de nem látszódott rajtam. Most a féléves mellett vagyok 55. Úgy, hogy még nem kezdtem el mozogni.
2021. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!