Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális,...

Anneee25 kérdése:

Terhesség alatt normális, hogy a mellbimbó széle nem szabályos, hanem elmosódott szabálytalan körvonala lett?

Figyelt kérdés
Be us barnult. De a szabálytalan foltos körvonal zavar.

febr. 28. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is maradt, na meg olyan nagyra és szabálytalanra nőttek, hogy a tenyeremmel épphogy el tudom takarni, nagyon ocsmány
febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanigy jartam..

Es szoptataskor meg rosszabbodott

Ez a barna resz nagyobb lett raadasul egyik mellemen nagyobb


Borzalmas es szegyenlem az egesz mellem ugy ahogy van


Hat en sem leszek mar a playboy magazin cimlapjan 😴

febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan lett mindkét gyereknél, de a szoptatás elhagyása után kb fél évvel nagyjából visszaállt. Nem lett olyan, mint eredetileg de sokkal sokkal jobb lett.

Sok mellizom gyakorlatot csináltam mert meg is ereszkedett és azon is szépen segített. Persze nem olyan hetykék mint 25 évesen, de nem érzem azt, hogy szégyellnivalóak lennének.

febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt. Viszonylag kis mellbimbóim voltak, rózsaszínek, most meg a tenyerem alig fedi el őket és sötétbarnák. Nagyon nem vagyok ezzel megbarátkozva, de igen, ez normális.
febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!