Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl lehet adagolni a progeszte...

Túl lehet adagolni a progeszteront?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok,voltam már dokinál 4.héten de még korán volt és semmi nem látszott csak a megvastagodott méhnyálkahártyám. Pozitívak a terhességi tesztjeim. Letrozollal sikerült a teherbeesés.



Az a problémám,hogy a dokim szóban 2x1 Cyclogest progeszteront kúpot mondott. Azonban másnap néztem a leleten és az asszisztens azt írta rá este 1 kúp. Persze kérdezném a dokit de két hét múlva fog újra rendelni mert szabadságra ment, két hét múlva van időpontom hozzá tehát addig nem is kapok tőle választ. Magán dokim van, államiba nem tervezek menni. Szerintetek túl lehet adagolni ha a 2x1-et használom? Egyébként a gyógyszer leírásában is ez az adagolás szerepel.



márc. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl lehetne adagolni, de nem 2x1-el.


Én is 2x1-et használtam, ez a "normál" adagja. Elsőre lombiknál is ennyit írnak, de akinek így is alacsony annak van hogy 3x1-et kell és még injkcióban is kapja...

márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2x1-et kellett hasznàlni. Azzal nem fogsz tùladagolni.
márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel biztos nem. De arra vigyázz, hogy legközelebb is már így írasd, ha a doki mégis a felét adná, mert csökkenteni már nem szabad, csak majd amikor hagyod abba. Szóval neki is mondanod kell majd, hogy lehet, hogy nem így akarta, de így szedted és akkor már nem fogja lecsökkenteni.
márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2*1 használtam, plusz napközben még injekcióban is kellett szűrni. Attól nem adagolod túl,nem lesz semmi baj.
márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet túladagolni, viszont ovuláció indukació esetén a progezsteronpótlás nem növeli az élveszületési arányt. Baromi mindegy, hogy szeded vagy sem.
márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!