Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon viszket a hasam, mivel...

Nagyon viszket a hasam, mivel kenjem? Mitől alakul ki a pocak viszketés terhesség alatt? A striák lesznek azok nem csipős érzéssel alakulnak ki hanem viszketéssel? Meg tök fura hogy mindig ugyan azon a területeken viszket.

Figyelt kérdés

3 napja elkezdett viszketni a hasam, két oldalt valamiért, ma figyelmetlenségből eléggé elvakartam és most piros foltos.


Elég ha sima Dm-es testápolóval kenegetem? Vagy az sem mindegy mivel kenjük?

Egyik baba csomag vagy várandós csomag ki hogy hívja volt egy kézkrém azt használhatom a hasamra?



márc. 3. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát neked még enyhén korai a gyerekvállalás, minden rosszindulat nélkül mondom.
márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért viszket,mert feszül a bőr.
márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a csíkok alakulnak ki így, feszül a bőröd. Van erre való krém, a sima kézkrém semmit sem ér. Vegyél Alverde Mamaglück krémet, napi többször használd és olvass utána.
márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmit használhatsz rá, nem kell speckó krém. Az sem csinál csodát. Én többnyire a megszokott testápolómat használtam.
márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindegy mivel kened, nem nagyon lehet megelozni a striakat, ez genetika.

De a viszketesen segit a testapolo.

márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A striák kialakulása nem jár semmilyen érzettel. A viszketést a bőr feszülése okozza. Bármilyen hidratáló krém megfelelő.
márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sima baba testápolót kevertem össze testápolóolajjal minden fürdés után és azzal kentem a hasam.

Egyenlőre striám nincs, majd szülés után kiderül hogy lesz vagy sem.(40hkm)

márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A 34.ik héten kezdtem el repedni... Annyira viszkettem, hogy azthittem kikaparom magamból a gyereket... A 40.ik hétre lett a hasamon vagy 300 randa vastag stria... :/ pedig kentem direkt erre valo kremekkel.. Napi többször 😔
márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, en is igy jartam 8-as, csak en kihuztam a 38. hetig. De akkor 2-3 napon belul millio striam lett…

Hat, ez van. Anyukamnak, nagymamnak is volt, gondoltam, hogy nekem is lesz, de azert remenykedtem, ha mar addig kihuztam nelkuluk…hat nem jott be. 😅

márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen :) énis bíztam benne ha már eddig nem volt nem is lesz... Aztán kezdődött.. És két hét alatt napról napra egyre több és több lett 🙂🙂🙂
márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!