Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-dik hétben vagyok épp,...

14-dik hétben vagyok épp, egész nap jövök, megyek, teszek veszek (óvatosan), és semmi bajt nem értek. Ilyenkor este mikor megpihenek mindig görcsölget a méhem. Ez probléma lehet? 🥺

Figyelt kérdés

márc. 6. 19:31
 1/9 A kérdező kommentje:

*semmi bajt nem érzek*

Bocsánat elírtam!

márc. 6. 19:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nincs baj csak a méhszalagok nyúlnak ilyenkor.
márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát, nem tudom, nekem ilyen korán nem volt ilyen tünet, viszont sokaknak meg igen, gondolom, ha ez már jó pár napja tart, minden rendben van, de azért esetleg dokinak, vagy minimum védőnőnek említsd meg, ha félsz :) boldog babavarast! :)
márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz magnéziumot?
márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magnézium és pihenés.

Ha nem pihensz eleget baj is lehet.

márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedek 3x2 magneb6-ot plusz 2x1 velfemet. Védőnőnek ma mondtam, de igazából nem reagált rá semmit. 🤔 múlt héten orvosnak is mondtam, annyit mondott szedjem tovább a magnéziumot. De senki nem mondd semmit, hogy ez normális e, kóros e. Még a pihenést sem mondták. Orvost kérdeztem meddig dolgozhatok. Aztmondta ameddig úgy érzem hogy bírom, szóval nem lettem okosabb tőlük. 🥲
márc. 6. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi a kérdésért de a magnézium mire kell? Külföldön élek 2 terhességet is végigvittem sosem szedtem magnéziumot.
márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Oldja a simaizom görcsöket. Örülj,ha nem kellett,akkor nem volt keményedés,stb. nálad. Nekem a külföldi barátnőm mindkét terhessége alatt szedte,de biztos az se mindegy melyik ország. Hallottam olyanról,ahol feleslegesnek tartják,pedig nem egy koraszülést visszatart egy egy magnézium infúzió.
márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták h a magneb6-ot felejtsem el, az dísz magnézium. Mondjuk nekem tényleg nem is segített. Magnerotot kellett szednem helyette.
márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!