Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív vagy negatív?

Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalt az válaszoljon. Én 2 tesztet csináltam és mind2vel ugyan az volt. 10 percen belül semmi de 30 perc után már pozitív. azt ignorálni kéne már de ha nem vagyok terhes akkor 30 perc után miért vált pozitívra? Jövőhéten megyek orvoshoz de addig is tudni szeretném mire számítsak.

márc. 8. 15:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utána néztem és volt már aki feltette ezt a kérdést. Ott többen is azt írták hogy nekik is ez volt és terhesek voltak.
márc. 9. 09:36
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam az interneten vagy a tájékoztatóban ha későn mutat a teszt eredményt az azért is lehet mert még nagyon korai terhesség.
márc. 9. 09:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Használj facelle kazettásat. Az sosem volt se száradási se szellemcsíkos ha nem voltam terhes. Mikorra nem várod?
márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mész csak orvoshoz? Mert ha tényleg terhes vagy és alig látható a csík akkor még tök felesleges. Semmit nem fog látni a doki.
márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem csináltál ma tesztet? Az orvos egyből azt fogja kérdezni, hogy volt-e jól kivehető vonal és egyértelmű volt-e a teszt.

Mert ez bármi lehet, kémiai terhesség, száradási csík…


Arról nem is beszélve, hogy ha egy hét múlva mész és most ilyen ‘erős’ a csík, nem fog semmit látni…

márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz indulatból, de ne nezegesd soha 30 perc múlva A tesztet...sőt, nekem az a tapasztalat, hogy ha 1-2 percen belül nem jött ki a 2. Csík, akkor nem is voltam terhes, amikor koraterhes voltam, és még nagyon nagyon halvány vonal volt, az is max 3 perc múlva kijött, de szerintem hamarabb. Azért írják rá, hogy ne nezegesd időn túl, mert fals pozitív eredményt adhat. Fogalmam sincs, nekem volt-e valaha ilyen, mert ha pár perc múlva nem jelent meg 2. Csík, kidobtam, nem kínoztam magam. Szerintem most 99%, hogy nem vagy terhes, de kívánom, hogy minél hamarabb összejöjjön! :)
márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rosszindulatból*
márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!