Vajon ez pozitív?

Figyelt kérdés

A barátnőm már az őrületbe kerget minden hónapban a vélt pozitív tesztjeivel, amikről rendre kiderül, hogy nem pozitívak, csak ő látja oda a második csíkot. Most megint küldi a képeket és fel is töltök egyet, ami szerinte pozitív, én meg mivel nem tudtam eldönteni,így mondtam neki, hogy persze, az,csak félek, hogy megint csalódni fog. Amúgy 42 éves ,van két nagy gyereke, de hát a CSOK nagy úr....

Ja mielőtt valaki írná,hogy biztos irigykedek, most született meg a kislányom, szóval nem, nem ezért van a kérdés.

Na de itt a kép: [link]


Szerintetek?



febr. 22. 02:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
febr. 22. 02:16
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem túl jó a kép minősége így feltöltve.
febr. 22. 02:23
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen jó a minősége, de aki ezen 1 piros (és egy totál irreleváns szürke) csíkon kívül mást is lát, azt szemészetre küldeném!
febr. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na valahogy én is így vagyok vele, csak nem akarom minden hónapban lelombozni a barátnőm. Nagyon rá van készülve a gyerek dologra, pedig a férje is már 55 éves , cukros, a lábfejét két éve kellett amputálni, a barátnőm meg epilepsziás, pánikbeteg és a pajzsmirigyével sincs minden Rendben. Mindketten dohányoznak is. Én nem akarom nekik mondani, mert nem az én tisztem,hogy ezekkel a dolgokkal felelőtlenség egy pici babát bevállalni a nagyok mellé, de felvették a csokot és ketyeg az óra. Szóval nem tudom mi lesz.
febr. 22. 05:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kaliberek, akkor nem tudnád úgysem felnyitni a szemüket, csak sértődés lenne belőle.

A teszten pedig látom, hogy mire gondol, de az ugyanúgy ott van a kontroll csíknál is, szóval szerintem az ennél a tesztnél csak a reagens helye, tehát ez a teszt negatív.

febr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, ő minden hónapban látja a második csíkot, aztán mindig menstruáció a vége. De annyi eszük nincs és most gonosz lehetek egyesek szemében, de lombikosként tudom hogy ha nem jön a baba annak oka van és utána kell járni, hogy kivizsgáltassàk magukat, pedig már hát két éve biztos próbálkoznak. Az más dolog és az én személyes véleményem, hogy ennyi egészségügyi problémával , meg úgy hogy a

korban is jócskán benne vannak, nem mernék gyereket vállalni. Én is 35 vagyok most hogy végre megszületett a kislányom és ezt is későnek tartom, ezért nem is lesz több baba, de én 30 évesen kezdtem a lombikot és sajnos ennyi év kellett hogy összejöjjön.

febr. 22. 06:23
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Pfff… Ennyi ésszel… Meg egy vödör mésszel… Ahogy mondani szokták.

Inkább ne szaporodjanak tovább!

Már így is túl sok az életképtelen, buta ember. Sőt, lassan már embernek se lehet nevezni, mert közelebb álnak a moszathoz.

A CSOK-ot meg besz0pták, azzal nincs mit tenni, így jártak!

febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy ha valaki egy egyszerű terhességi tesztet nem tud egyedül, otthon értelmezni, az ne vállaljon gyereket.

Ettől függetlenül azt sem igazán értem, hogy neked barátnőként miért jó idejönni kibeszélni az ügyes-bajos dolgaikat, de nem vagyunk egyformák.

febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez akár még lehet is pozitív később. Én erre se negatívat se biztos pozitívat nem mondanék. Nyilván korán tesztelt..


Az hogy te friss anyuka vagy számomra nem mentesít attól hogy ezen meg a korán meg a csokon élcelődsz. Kedves barátnő vagy. Biztos örülni fog ha látja a kérdésed.

febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!