Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknek farosan...

Kismamák! Akiknek farosan fekszik a picijük, őszintén vállalnátok a természetes szülést ha lehetne ebben választani, vagy császárt kérnétek?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, eddig még nem fordult be, és a doki szerint még magasan is van. Tudom, hogy még befordulhat, de mégis izgat, hogy ki hogy gondolja.
2010. okt. 25. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetes vagyok, nekem sem fordult be...első baba. Azt mondta a doki, hogy 3500 gramm becsült súlyig, ha akarom megszülhetem "rendesen" a fölött már ajánlott a császár. Hát a kis srác már 2 hete is 3 kiló felett volt, úgyhogy nekem nagyon császárnak néz ki. Nagyon szerettem volna hagyományosan szülni, de soha nem kockáztatnám az életét..inkább vágjanak fel, csak ő egészségesen szülessen. Kitartást!

2010. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!