Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is rengeteg vizes...

Másnak is rengeteg vizes folyása van 35 hetesen? Vagy csak én szenvedek ezzel? Van, hogy pár óráig semmi, aztán annyi jön, hogy a nadrágom is átázik. Teljesen kiszámíthatatlan és olyan mintha egyre több lenne.

Figyelt kérdés

márc. 9. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én bemennék a korházba megnézetni, nehogy magzatvíz legyen.
márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak ijesztgetni, de ennyi folyásrol meg nem hallottam, szerintem is nezesd meg nem-e a magzatvíz folydogal.
márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Betétet nem használsz, kedves kérdező?
márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is durva volt terhesen.

Általában ezt fertőzés okozza, de nekem pl. nem az okozta, csak spontán több lett, tehát tenni se tudtam ellene. Ingadozó volt.

Érdemes azért orvosnak megmutatni, hátha nálad valami bakteriális fertőzés van, mert akkor legalább van rá megoldás.

márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház! Nem vagyunk orvosok!
márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

3,szarhatja a betétet, ha annyi van, hogy a nadrág is atazik


Ha magzatvíz ellenőrző betétre gondolsz(nem tudom ez-e neve)akkor azzal felesleges szarakodni.


Ennyi vizes cuccal inkább kórházba menjen, ahol megmondják nem-e a magzatvíz.


Max fut egy felesleges kört ha nem a magzatvíz.

Inkább minthogy baj legyen.

márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Nem magzatvíz volt,de nagy mennyiségű. Néha ijesztően sok. A tisztasági betét nem is volt elég.

Azért dokit kérdezz meg. Én is azt tettem.

márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg pont ilyen volt a magzatvízszivárgás. Megrepedt a burok, pár napra rá meg is szültem.
márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt a két választ aki tényleg a kérdésemre válaszolt. Nem orvosi tanácsra voltam kíváncsi csupán érdekelt, hogy másnak is volt e ez a kellemetlen terhességi tünet. A baráti körömben senkinek nem volt szóval nagyon változó.

Orvosnál már voltam vele, nincs fertőzésem és nem is magzatviz szivárog, bár én is akkor erre gyanakodtam. Doki azt mondta a hormonok miatt van.

márc. 9. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Köszönöm azt a két választ aki tényleg a kérdésemre válaszolt. Nem orvosi tanácsra voltam kíváncsi


Ja, akkor bocs, hogy más tapasztalatai alapján akár magzatvíz is lehet.


Egyébként a kérdésedben nem írtad, hogy már voltál orvosnál, így természetes, hogy a válaszok 90%-a magzatvíz szivárgásra gondolt.

márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!