Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15dik héten hasfeszülés,...

15dik héten hasfeszülés, enyhe görcs ad aggodalomra okot? Ma nem jól esett semmi ami mozgással kapcsolatos volt.

Figyelt kérdés
Elfognak múlni ezek a görcsök? Vagy ahogy növekszik a baba mindig érezni fogom?

márc. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A második babámnál semmi nem esett jól. Még az ülés sem, fekvés sem. Semmi.

Az elsőnél végig sportoltam, sokáig dolgoztam, semmit, soha nem éreztem, ami kellemetlen.

Nem értem ez mitől függhet.

márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit mindig érezheti az ember a feszülést. Nyilván, mert növekszik. A 16 hét is egy “ugrás”.
márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 14 hetesen éreztem ilyent, napokig. Egyik este már nagyon aggódtam és be mentünk az ügyeletre és azt mondták nyúlnak a szalagok, most nagyobbat nő a baba.

Viszont ha nyugalmat ad lépj be ha messze van a következő időpont. Én mindig azt mondom inkább egy plusz felesleges kör.

Boldog babavárást ! :)

márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már elengedtem. Vannak hasfájós napjaim, amikor enyhe görcsök, belenyilallások, mintha kő lenne a hasamban, hasfeszülés, keményedés, vagy fogalmam.sincs már mi. Egész nap parázom, hogy nincs-e baj.

A többi napon meg egy árva semmi. Egész nap parázom, hogy nincs-e baj. Ma például az utóbbi van. Még a hasam is kisebbnek láttam. De egy ismerős, aki 2 hete látott, megjegyezte, mekkorát nőtt a hasam! Szóval végképp elvesztettem a realitás érzékemet🤣

Valahogy elparázgatok itt ultrahangtól ultrahangig. Ügyeletre már csak akkor megyek, ha ne adj Isten erős görcs vagy vérzés lesz.

17hetes vagyok

márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes vagyok, szinte mindennap itt fáj ott fáj.
márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!