Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni a terhesség...

Hogy lehet túlélni a terhesség első időszakát? Hanyinger ,mindnen szagtól ,látványtól ,roszul vagyok.semi ételt nem kívánok ,de közben éhes vagyok. Gyümölcsös élek . És vannak kisebb gyerekeim, kinnal ettem meg őket. Nem tudok főzni sem normálisan.

Figyelt kérdés
márc. 13. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én végig ezt éltem át. Többször voltam kórházba haza kellett költöznünk a szüleimhez mert képtelen voltam bármit is csibálni. Ha az orvosig eljutottam hányás vagy ájulás nélkül örültem...
márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésig ez volt, de ez ritka. Úgy bírtam ki, hogy úgysem tudtam tenni ellene, elviseltem, de borzalmas volt. Egy gyerekem van, pont ezért, nem tudnám ellátni terhesen.
márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

És vannak kisebb gyerekeim, kinnal ettem meg őket.


Azért olvastam én itt már elég sokmindent, de ez :D

márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok és detto. Folyamat. Mindentől. A hústól főképp. A zöldság gyümölcs időszakos, de én is azon élek, semmi más nem esik jól. Valaki aztmondta lehet a végéig kitart. 😩
márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek 37. hétig de nem csak hányinger, hanem hányás minden nap, mindentől.


Egy időben kórházban kezelték, kapott infúziót, mert kétséges volt, megmarad-e a magzat, olyan szinten lefogyott és kiszáradt. :(


Neki sincs több gyereke.

márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3# ezen felnevettem én is 🤣🤣🤣
márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na most olvasom az elírást..🙂a mai nap katasztrófa volt. És még a fejem is fájt egész nap.nagyon bízok benne hogy nem marad végig így.mindnekinek kitartást aki hasonlóan van.
márc. 13. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:
7# bocsi, nem akartalak kifiguràzni, de olyan vicces volt. Kitartás.
márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 11. Hetre lett jobb de ami segit a rágó, citromos víz, tejet kortyolgatok. 3 gyerekünk van már. Pokol volt. Első heten csak sirtam. Fel sem tudtam kelni
márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cubina ***** válasza:

Lehet, hogy nem kéne erőltetni a kisgyerek evést, akkor talán nem lennél rosszul. :)

Viccet félretéve, sokan mondták, hogy egy-két pohár kóla segít ilyenkor. Elmúlik a hányinger is és viszel be plusz kalóriát is.

márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!