Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen mindentől...

30 hetes terhesen mindentől elfáradok. Vitaminhiány vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Már így van kb.egy hete, hogy folyamat fáradt vagyok. Olyan szimpla dolgok után le kell pihennem, mint a mosogatás vagy, hogy bepakolok a mosógépbe. Asztmás vagyok és sajnos elkezdtem nagyon fulladni is, pár méter séta után kivagyok vagy pl.nem egyszer befulladtam mire felöltöztem stb. Az utóbbi időben 2x is rosszul lettem vásárlás közben, mikor sorban álltam. Hirtelen nagyon melegem lett, és úgy éreztem, ha nem ülök azonnal le tuti összeesek. Szedek femibion terhesvitamint, illetve vasra Iron Energy szirupot, de úgy érzem ez a fáradtság/rosszullét nem lehet normális. Sok ismerősöm meséli, hogy ők ilyenkor még semmit sem vettek észre a terhességből, 36.hétig sportoltak, nagybevásárlást intéztek akár szülés előtti napokban is, én meg egy mosogatás után muszáj vagyok leülni. Elég szánalmasnak érzem magam. Másnál is ilyen korán "terhes lett" a terhesség?
márc. 14. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most derűlt ki, hogy vérszegény vagyok + alacsony a vérnyomásom már a kezdetektől( 2 latte után is 94/59 volt most). Nekem például ez okozza.
márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első két trimeszterben én se éreztem magam terhesnek, de ahogy elkezdődött a harmadik trimeszter, nálam is állandó volt a fáradtság. Délutánonként muszáj volt egy órát pihennem, mert nem volt semmi energiám, miután megfőztem az ebédet. Ne érezd rosszul magad emiatt, ez normális.
márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
En egy nappal a szülés előtt is jöttem mentem, takarítottam. Igzaabo vegig6ikyen voltam, mentünk minden programra, szexeltunk éjjel nappal, takarítottam, főztem, rokonokhoz mentem vagy jöttek. Tele voltam energiával. De ez nem jelenti azt, hogy csak ez létezik.
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet vashiány az oka vagy alacsony vérnyomás. Háziorvos is meg tudja ezeket nézni.
márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!