Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete kèsik de a teszt...

Szandi200726 kérdése:

3 hete kèsik de a teszt negativ ????

Figyelt kérdés

Január 29 volt meg utoljára

28-30 as a ciklusom.


Február 19-töl 23-ig volt enyhen barnás vèrzèsem de ahoz elegendő volt a tisztasági betèt...


El mentem közbeb dokihoz mert nem èrtetem mi van mert eddig nem volt semmi ilyenem ..annyit mondot hogy peteèrèsem van .

Hmm ugy voltav vele hát okè .doki csak jobban tudja mint èn!!!


Rè egy hèttel kellet volna meg jönnie de semmi .

Megint el mentem azt mondta hogy minden rendben van alul egèsèges vagyok .


De azota sem jott meg ...


Az lenne a kèrdèsem hogy volt e valakinek ilyen hasonlo gondja!!!



UI: 23 èves vagyok...

Tesztet csináltam minden hèten de negativ

A melleim nagyon eressek ès èrzèkenyek ès nèha rám jonn az èmelygès, ès sürűn járok wc-re...


márc. 15. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív a teszt, akkor 99,9%, hogy nem vagy terhes. Mikor volt az utolsó teszt?

Nekem ciszta miatt késett sokat (gyakorlatilag egy havi kimaradt), de azt gondolom látta volna a doki.

Viszont nem hiszem, hogy 3 hete késik, hisz az egy hét nagyon rövid lenne luteális fázisnak, peteérés után kb. 2 hét szokott lenni átlagos ciklusban, szóval neked valószínűleg az ovu is csúszott.

Egyébként terveztek babát?

márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hètfön volt ..

Persze már nagyon szeretnènk

márc. 16. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!